wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 16:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Rozrywka
  4. Targi Motocyklowe - Wrocław Motorcycle Show 2024

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Wrocław Motorcycle Show, to największe targi motocyklowe na Dolnym Śląsku. Wydarzenie to zrzesza odwiedzających, wystawców, motocyklistów, producentów, importerów, dealerów, ekspertów branżowych i fanów motoryzacji od 13 lat.

XII edycja targów motocyklowych Wrocław Motorcycle Show, odbędzie się pod kopułą Hali Stulecia, wpisanej na listę dziedzictwa UNESCO.

Każdy znajdzie na nich coś dla siebie. Pokazy Stunt i Freestyle Motocross, akrobacje powietrzne, strefa zabaw dla dzieci, nowinki motoryzacyjne, strefy: Influencer Zone, turystki motocyklowej, oldtimer i cutom to tylko kilka z atrakcji, które wypełnią Halę Stulecia przez dwa dni targowe.

Zainteresowani odbędą jazdy testowe, zapoznają się z ofertą rekomendowanych szkół jazdy i obejrzą szeroką gamę produktów branżowych.

W sali spotkań na odwiedzających czekać będą nasi prelegenci, żeby podzielić się swoimi motocyklowymi historiami.

Strefa elektromobilności do zaprezentowania swojej oferty chcemy zaprosić firmy związane z szeroko pojętą elektromobilnością, planujemy zarówno ekspozycję samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych oraz mniejszych pojazdów jak hulajnogi oraz rowery.

Oficjalne rozpoczęcie sezonu food trucków Wrocław StrEat Festiwal! Plac przed Halą Stulecia wypełnią food trucki oraz stoiska gastronomiczne. Zadbamy o to, aby było dużo, pysznie i różnorodnie. Gwarantujemy, że nikt nie wyjdzie głodny!

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem!

Miejsce

Zobacz także