wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Rozrywka
  4. Garden of Lights Dzika Afryka - nowa atrakcja w ZOO Wrocław

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Organizatorzy zapraszają na wielkie otwarcie ogrodu świateł w ZOO Wrocław, będzie to nowa niesamowita atrakcja dla każdego!

Pierwsza wystawa świateł Garden of Lights w ZOO Wrocław!

Do wrocławskiego ogrodu zoologicznego zawita wystawa edukacyjna „Dzika Afryka”, prezentująca najbardziej rozpoznawalne gatunki zwierząt tego kontynentu w nowym, multimedialnym wydaniu.

Atrakcja zostanie otwarta 27 października 2023 r., ale bilety już można kupić w przedsprzedaży. Wystawa potrwa do 3 marca 2024 r.

Będzie nową czasową atrakcją otwieraną w sezonie jesienno-zimowym codziennie po zmroku, po godzinach zamknięcia zoo. Trasa zwiedzania będzie prowadziła przez zabytkową część ogrodu, po specjalnie przygotowanej ścieżce z licznymi multimedialnymi atrakcjami.

Podczas spaceru będzie można spotkać najbardziej charyzmatyczne gatunki zwierząt Afryki w nowym świetlnym wydaniu. Odwiedzenie ekspozycji będzie też doskonałą lekcją przyrody, która przybliży gościom wiedzę na temat zagrożonych gatunków. 

Wspólnie ratujemy zagrożone pingwiny!

Z każdego sprzedanego biletu organizator wystawy wspólnie z ZOO Wrocław postanowił przeznaczyć 1 zł na ratowanie pingwinów przylądkowych – tońców, które zostały ambasadorami projektu. Każdy kto kupi bilet na wystawę, wesprze pomoc niesioną tym wspaniałym zwierzętom.

Wejście na wystawę będzie możliwe przez bramę zoo od strony ul. Wróblewskiego, zlokalizowaną przy przystanku autobusowym „Hala Stulecia”, zlokalizowanym naprzeciwko ul. Wystawowej we Wrocławiu. 

Bilety oraz więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem.

Po kliknięciu w link, można znaleźć kalendarz i zarezerwować wizytę. Zwiedzanie wystawy codziennie od godz. 17:00, w weekendy wystawa jest czynna dłużej niż w tygodniu.

Trwa promocja na bilety sezonowe, umożliwiające wejście na wystawę codziennie w całym okresie jej funkcjonowania. Kupując bilet sezonowy do 20 października skorzystacie z 30 proc. zniżki.  

TERMINY Garden of Lights Dzika Afryka - nowa atrakcja w ZOO Wrocław

  • ZOO Wrocław

    • Piątek 27 paź
      • 17:00

Miejsce

Zobacz także