Gra miejska Mafia

Wydarzenie odwołane. 9. edycja gry miejskiej Mafia

Wydarzenie odwołane. 

Zapisy na najbardziej wyczekiwaną grę miejską – Mafię ruszyły 3 lutego i potrwają do 16 lutego. Mafię znają nie tylko Wrocławianie – to największa gra miejska w Polsce. Organizatorem jest Klub Podróżników BIT. 
Rozgrywka trwa 4 tygodnie. W tym czasie mamy za zadanie znaleźć swoją ofiarę i ją zabić – oczywiście nie na prawdę, a symbolicznie. W tym samym czasie ktoś szuka nas, więc musimy być czujni i bardzo uważni.

Tegoroczna wersja gry jest urozmaicona. Dodano motyw przewodni związany z hiszpańskim serialem sensacyjnym, który pokochał cały świat – La casa de papel, czyli Dom z papieru.

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników serialu i zapewniają, że gra na pewno ich zachwyci. Jeśli ktoś go nie oglądał, nie ma się czym martwić. Gra przygotowana jest w ten sposób, że na pewno spodoba się każdemu z uczestników. 

Start gry

  • 1.03.2020 o godzinie 20:00

Koniec gry

  • 9.03.2020 o godzinie 23.59

Opis wydarzenia:

Ciemne uliczki, ciche głosy błagające o litość, nieustannie zapętlona Bella Ciao we wszystkich barach w mieście. To może oznaczać tylko jedno... Profesor postanowił niepostrzeżenie wyjść z ukrycia i szuka swych lojalnych sprzymierzeńców, którzy bez zawahania pomogą mu w przeprowadzeniu jego misternego planu. Czy jesteś jednym z nich?

Czy potrafisz udowodnić swoją wartość? Każde wakacje kiedyś się kończą – teraz czekają Cię 4 niezapomniane tygodnie przepełnione strachem, niepokojem ale i satysfakcją. A to wszystko po to, aby na twarzy Profesora znów pojawił się uśmiech. 

Lokalizacja

Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

 Wrocław

Komentarze