Sylwester 2019 Wrocław Respect

Sylwester 2019 Wrocław Respect

Już po raz kolejny wrocławski Rynek stanowił będzie przestrzeń dla obchodów Sylwestra! W tym roku zamieni się on w wielki klub, będziemy tańczyć i bawić się witając Nowy Rok 2020, a wszystko w barwach „Wrocław Respect”.

Organizatorzy spodziewają się, że w tym roku do zabawy dołączą m.in. tysiące młodych ludzi, którzy pod koniec roku przyjadą do Wrocławia na Europejskie Spotkanie Młodych Taizé.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 19:00, ale na plac Gołębi będzie można wejść pół godziny wcześniej. W ręce 2020 osób, które pojawią się tam jako pierwsze, trafią wykonane specjalnie na tę sylwestrową okazję pamiątkowe szaliki, przedstawiające dłonie w uścisku - symbol wspólnoty i przełamywania  barier.

W tym roku wrocławski sylwester będzie jeszcze bardziej dostępny dla osób z niepełnosprawnościami. Specjalnie dla nich organizatorzy wraz z Fundacją Katarynka przygotują dostępną dla wózków inwalidzkich platformę, z pakietem rozwiązań, które umożliwią pełen udział w imprezie także osobom niewidomym (audiodeskrypcja) i niesłyszącym (dzięki pętli indukcyjnej będą mogły odczuwać rytm, basy i wibracje). Na scenie, obok artystów staną tłumacze języka migowego, którzy przez całą imprezę będą przekładać teksty piosenek dla osób niesłyszących.

Wszystko, co dzieje się na scenie, będzie można zobaczyć na dwóch, ogromnych ekranach. Jeden z nich zostanie ustawiony na północnej pierzei Rynku, drugi - w pobliżu pomnika Fredry.

Więcej szczegółów już wkrótce!

Lokalizacja

Rynek we Wrocławiu

Rynek,  Wrocław

Komentarze