Kolacja walentynkowa 2018 - Restauracja Patio Wrocław

Kolacja walentynkowa pt. „Smaki zakochanych" w Restauracji Patio

W tym roku walentynki w Restauracji Patio we Wrocławiu świętowane będą aż 10 dni – od 9 do 18 lutego. Przygotowano na tę okazję walentynkowe menu pt. "„Smaki zakochanych", w którym główną rolę zagrają zmysłowe afrodyzjaki.

Zaproś bliską osobę na romantyczną kolację do Restauracji Patio i cieszcie się wyjątkowymi chwilami tylko dla Was dwojga. Tegoroczna kolacja walentynkowa to wyjątkowe, 4-daniowe menu, które wyostrzy zmysły i wprawi  w wyśmienity nastrój.

Tajemnicą  dań są starannie dobrane składniki, zwane afrodyzjakami, które gwarantują niezapomnienie wrażenia – zarówno kulinarne jak i estetyczne. A wśród nich m. in. krewetki, które od wieków dzięki swej delikatności uznawane są na rozkosz dla podniebienia, egzotyczne nuty marynowanego imbiru i mleczka kokosowego, kropla Prosecco i jeden z najsłynniejszych afrodyzjaków - aksamitna czekolada.

Szef Kuchni, Wiktor Moczek, przygotował dwa rodzaje menu (w tym jedno wegetariańskie). Dla osób cierpiących na celiakię menu walentynkowe dostępne będzie również w wersji bez glutenu. 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Restauracja Patio

 

Komentarze