Życzliwa gra miejska

Życzliwa gra miejska

“Uśmiech, podaj dalej!” - to hasło będzie przyświecać nam podczas tegorocznych obchodów Dnia Życzliwości! 

21 listopada już po raz 16. Wrocław zamieni się w polską stolicę życzliwości. Jedną z atrakcji tego dnia będzie niezwykle emocjonująca “Życzliwa gra miejska”. W ciągu jednego popołudnia doświadczysz przygody, która zabierze Cię w świat kolorowych postaci oraz zabawnych zadań z nagrodami.

Jeśli jeszcze nie braliście udziału w takim wydarzeniu, koniecznie musicie to nadrobić! Przygotowaliśmy dla Was 7 zadań rozmieszczonych na terenie centrum Wrocławia, w których będziecie mogli wykazać się sprytem, wiedzą, siłą oraz… humorem! Zachęcamy aby przyjść razem z dziećmi, wujkami, dziadkami, ze wszystkimi, z którymi chcesz dzielić się pozytywną energią.

My już na Ciebie czekamy, jedyne czego potrzebujemy to Twojego zgłoszenia do gry!

I uśmiechu, duuuużo uśmiechu :)

Regulamin

Każda osoba, która odwiedzi stację Art Hotelu (koniecznie po drodze witając się z kolejnym "przedstawicielem" wrocławskich skrzatów, Krasnalem Arcikiem Podróżnikiem) napije się przepysznej jesiennej herbatki przy ulicy Kiełbaśniczej 20.

Natomiast na mecie przed Magnolia Park nie zabraknie gorącej czekolady i... biletów do kina dla wszystkich osób bawiących się razem z nami podczas najżyczliwszej gry w roku! Dłużej już chyba nie musimy Was zachęcać, prawda?

21 listopada: Życzliwa gra miejska. Kiedy?

  • 21 listopada 2021 r., już od godziny 10.30 będziemy czekać na Was z pakietami startowymi! Gra wystartuje o 11.00, a zakończy się ok. 14.00.

21 listopada: Życzliwa gra miejska. Gdzie?

  • Zabawę rozpoczynamy w Rynku przy Krasnalu Życzliwku, a kończymy w specjalnym punkcie w Magnolia Park. W czasie gry samodzielnie układacie własną trasę gry, która poprowadzi Was przez zakamarki ścisłego centrum miasta.

21 listopada: Życzliwa gra miejska. Jak dołączyć do gry?

  • Udział w grze jest bezpłatny, a zapisy prowadzimy mailowo od 10.11 do 20.11.2021 do 23:59 lub do wyczerpania miejsc w grze. Aby się zapisać wyślij maila z danymi drużyny. Koniecznie sprawdź wcześniej w regulaminie, co powinieneś zawrzeć w zapisie drużyny!

21 listopada: Życzliwa gra miejska. Jak dbamy o bezpieczeństwo?

W grze możesz wziąć w grupie od 2 do maksymalnie 5 osób. Zabawa odbywa się na świeżym powietrzu, a punkty z zadaniami są rozmieszczone w miejscach pozwalających zachować dystans. Podczas kontaktu z organizatorami na starcie i mecie prosimy o:

  • zasłanianie ust i nosa za pomocą maseczki,
  • dezynfekcję dłoni,
  • przestrzeganie dystansu społecznego.

Lokalizacja

Życzliwek

Rynek,  Wrocław

Komentarze