Monidło

Warsztaty monidła w CK Agora

Connect Us to wspólne twórcze działanie ponad barierami. Razem z Fundacjami L’Arche i Katarynka oraz Stowarzyszeniem przez sztukę i sport do zdrowia Appassionata.

Monidło – polega na barwieniu czarno-białych zdjęć w celu poprawienia ich jakości, wspólnie nauczymy się pracować w tej XIX-wiecznej technice obróbki fotografii. 

Warsztaty propoewadzi Agata Grzych – absolwentka Wyższego Studium Fotografii AFA we Wrocławiu i UAP (dawniej ASP) w Poznaniu na wydziale Komunikacji Multimedialnej oraz podyplomowych studiów „Wiedza o Sztuce” na UWr.  Pracuje jako wykładowczyni w WSF AFA oraz na Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Prowadzi warsztaty fotograficzne i graficzne m. in. we wrocławskich Konturach Kultury, a wcześniej w Ośrodku Postaw Twórczych (OPT) we Wrocławiu. Jest kuratorką ponad 50 wystaw. Współpracowała przy organizacji wystaw i przedsięwzięć artystycznych z BWA Wrocław, Galeria Entropia, Tiff Festival. Uczestniczyła w wielu wystawach m.in. na Fotofestiwalu w Atenach, Miesiącu Fotografii w Bratysławie, Międzynarodowym Festiwalu Fotografii w Łodzi.

Zapisy: anna.borowska@ckagora.pl

Lokalizacja

Centrum Kultury Agora

Serbska 5a, 51-111 Wrocław

Komentarze