Dziecięce Studio Architektury. Nowe zajęcia

DZIECIĘCE STUDIO ARCHITEKTURY jest programem edukacyjnym Centrum Poznawczego Hali Stulecia, obejmującym cykliczne warsztaty dla dzieci, poświęcone architekturze, projektowaniu i rozwojowi współczesnego miasta. 5 marca rozpoczynają się kolejne zajęcia, tym razem zatytułowane: Przystanek Wrocław: Zbuduj z nami miasto!


Tym razem Mali Architekci przyjrzą się miastu, w którym mieszkają. Sprawdzimy jak działa Wrocław, jak go oswajają mieszkańcy i jakie pomysły można byłoby wprowadzić do miejskiej przestrzeni. Porównamy przykłady niezwykłych i pomysłowych projektów, realizowanych w innych miastach na świecie, by zaprojektować nowe rozwiązania, które pomogłyby naszemu miastu. Cykl przygotowuje do udziału w wielkim budowlanym projekcie Hali Stulecia: akcji konstrukcyjno-plastycznej „Zbuduj z nami miasto!”, która odbędzie się 4 czerwca pod kopułą Hali Stulecia.

Dziecięce Studio Architektury

Dziecięce Studio Architektury

Warsztaty / Dla dzieci
Termin od 5 marca 2016 do 4 czerwca 2016

Miejsce Centrum Poznawcze Hali Stulecia

Zobacz

Szczegółowe informacje:

Koszt udziału w pojedynczych zajęciach: 35 zł (cena udziału w całym cyklu 9-ciu warsztatów po 120 minut: 250 zł). Centrum Poznawcze Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1, telefon kontaktowy: 71 347 51 51, zapisy na stronie organizatora.

Zgłoś uwagę