wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Wrocław.pl na dzień dobry – posłuchaj, czym dziś żyje Wrocław [1.12.2022]
„Wrocław.pl na dzień dobry” www.wroclaw.pl
„Wrocław.pl na dzień dobry”

W najnowszym odcinku „Wrocław.pl na dzień dobry” świeża dawka newsów z miasta (player znajduje się na samym dole pod tekstem). To ostatni moment na złożenie wniosku o wymianę pieca z programu KAWKA plus. Dowiedz się, jak złożyć wniosek. Dziś i jutro na Stadionie Olimpijskim odbędzie się miejska konferencja z okazji Światowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością. Spotkanie będzie transmitowane online. We Wrocławiu powstał właśnie nowy mural. Jego celem jest promowanie czytelnictwa.

Reklama

Przywitaj dzień z „Wrocław.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. A o czym dziś mówimy?

Ostatnia szansa na złożenie wniosku o wymianę pieca

Końcówka 2022 r. to dobry moment, aby złożyć wniosek o wymianę pieca z programu KAWKA Plus! Dlaczego? Po pierwsze to ostatnia szansa, aby otrzymać dofinansowanie 12 000 złotych. Po drugie, dzięki temu na kolejny okres grzewczy uniezależnimy się od węgla, którego brakuje w składach a jego ceny biją rekordy. Jak złożyć wniosek o wymianę pieca? To przeczytacie na portalu www.wroclaw.pl

Konferencja z okazji Światowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością

Dziś i jutro na Stadionie Olimpijskim odbędzie się miejska konferencja z okazji Światowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością. Udział wezmą w niej m.in. przedstawiciele miast partnerskich Wrocławia. Podczas wydarzenia wręczone zostaną Certyfikaty Wrocław Bez Barier im. Bartłomieja Skrzyńskiego oraz Medal Zasłużony dla Wrocławia 2022 roku. Spotkanie będzie transmitowane online.

Nowy mural we Wrocławiu

We Wrocławiu jest nowy mural. Wielkoformatowe malowidło inspirowane twórczością Marii Konopnickiej pojawiło się w bramie przelotowej przy ul. Mieczysława Romanowskiego 14 na osiedlu Karłowice-Różanka we Wrocławiu. To jeden z ostatnich elementów projektu, który promuje czytanie książek. Chcecie zobaczyć nowy mural? Zaglądajcie na naszą stronę!

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl