4. Wrocławianin ukradł luksusowe porsche i… rozbił je o policyjny radiowóz [ZDJĘCIA]
Kradzież luksusowego porsche nie udała się.  Złodziej z Wrocławia trafił w ręce policji Lubuska policja
Kradzież luksusowego porsche nie udała się. Złodziej z Wrocławia trafił w ręce policji

Ten złodziej nie miał szczęścia. Ba. Można powiedzieć, że miał wielkiego, podwójnego pecha! Po pierwsze kradzież wartego 120 tysięcy złotych samochodu mu się nie udała, bo rozbił ukradzione auto – i to czołowo – z nieoznakowanym radiowozem, a po drugie wsiadł za kierownicę pijany i pod działaniem środków odurzających.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 7 sierpnia. Kiedy zostało skradzione Porsche Cayenne natychmiast zostały poinformowane wszystkie patrole, w tym wschowscy kryminalni, którzy zauważyli skradziony pojazd na polnej drodze w gminie Sława.

Policjanci przystąpili do pościgu i próby zatrzymania porsche. Podejrzany kierowca widząc ścigający go nieoznakowany radiowóz, z impetem w niego uderzył i próbował uciec pieszo. Mężczyzna wyskoczył z pojazdu i zaczął biec w stronę pobliskiego lasu. Po chwili był już jednak w rękach kryminalnych. Zatrzymany 21-latek został przebadany i okazało się, że znajduje się pod działaniem alkoholu i środków odurzających
aspirant Wioleta Dąbska z policji we Wschowie

Warte prawie 120 tysięcy złotych porsche przetransportowano na policyjny parking. Obecnie trwają czynności majce wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Źródło: Lubuska policja