wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 33°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Luksus w centrum Wrocławia. Najdroższe „mieszkanie” będzie tu kosztować ponad 8 milionów złotych [WIZUALIZACJE]

The Upper House by Angel to budynek liczący 17 kondygnacji, 381 apartamentów i 8 penthousów, z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Wrocławia Wizualizacje The Upper House by Angel
The Upper House by Angel to budynek liczący 17 kondygnacji, 381 apartamentów i 8 penthousów, z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Wrocławia

Budynek The Upper House by Angel przy ul. Walońskiej będzie liczył 17 pięter, na których znajdzie się 381 apartamentów i 8 penthousów, z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Wrocławia. Żeby kupić najdroższy penthouse - z widokiem na horyzont – trzeba będzie zapłacić ponad 8 mln złotych!

Reklama

Ruszyła właśnie sprzedaż luksusowych apartamentów we wrocławskiej inwestycji z segmentu premium - The Upper House by Angel na Przedmieściu Oławskim (ul. Walońska). Budowa apartamentowca trwa od marca tego roku.

Apartamenty z basenami, saunami i fitness. A do tego wielki parking

The Upper House by Angel oprócz 381 apartamentów, obejmujących rożne wielkości, aż do penthousów, spośród których największy zachwycać będzie 250 metrową przestrzenią, ma przyciągnąć nowych mieszkańców wieloma udogodnieniami: strefa wellness z basenem saunami i fitness, reprezentacyjne lobby z recepcją i całodobową ochroną oraz trzypoziomowy parking podziemny. To wszystko ma zapewnić poczucie najwyższego komfortu.

- The Upper House to enklawa zaprojektowana z myślą o najbardziej wyrafinowanych gustach. Ekskluzywny charakter budynku oraz najwyższa jakość wykonania i zastosowanych materiałów, zagwarantują mieszkańcom komfortowe warunki, zarówno w apartamentach, jak również podczas korzystania z części wspólnych. Duże okna, przestronne balkony, zielone tarasy i przemyślane układy apartamentów to baza unikatowej przestrzeni w The Upper House – opisuje inwestor budynku.

Widok na horyzont za ponad 8 milionów złotych

- Widok na piękny dziedziniec z apartamentów na niższych piętrach, zapewni mieszkańcom prywatność i przeniesie w sferę wyjątkowego komfortu. Z najwyższych pięter rozpościerał się będzie widok na zapierający dech horyzont, zapewniający równowagę pomiędzy tętniącym życiem miastem, a niczym nieograniczoną przestrzenią - dodaje.

Zobacz również

 

 

 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama