wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 32°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

SHOPP.CITY: duża galeria handlowa tuż obok Wrocławia. Znane marki i sklepy. Otwarcie za kilka miesięcy

SHOPP.CITY - duża galeria handlowa tuż obok Wrocławia, wizualizacja SHOPP.CITY
SHOPP.CITY - duża galeria handlowa tuż obok Wrocławia, wizualizacja

Na południu Wrocławia jest ogromne centrum z galeriami handlowymi, dyskontami i hipermarketami w Bielanach Wrocławskich, a na północy swoją ofertę handlową wzbogaca Długołęka. Tuż obok Wrocławia powstanie duże centrum handlowe SHOPP.CITY Długołęka. Na powierzchni 6 509 mkw. znajda się popularne marki i sklepy. Inwestor przewiduje otwarcie SHOPP.CITY, które powstanie w pobliżu SELGROS, w 2023 r.

Reklama

Galeria handlowa SHOPP.CITY Długołęka: powierzchnia i koncepcja zagospodarowania parku handlowego

Park handlowy SHOPP.CITY Długołęka będzie przy popularnej drodze wojewódzkiej nr 368, która łączy Długołękę z Wrocławiem.

Nowa galeria handlowa powstanie – tuż obok Selgros Cash&Carry Wrocław-Długołęka oraz restauracji Mc Donald’s – na działce o powierzchni 28 226,7 mkw. Sklepy w centrum handlowym SHOPP.CITY będą na powierzchni 6 509 mkw.

Inwestor, poznańska spółka SHOPP.CITY S.A. informuje: – Koncepcja zagospodarowania parku handlowego SHOPP.CITY Długołęka wykorzystuje formułę „power centers” – nowoczesnych parków handlowych zlokalizowanych w centrach miast, na ich skraju lub pod nimi, przy dużych skupiskach ludzkich oraz ważnych węzłach komunikacyjnych, które obsłużą mieszkańców zarówno miast, jak i okolicznych powiatów – podkreśla spółka.

SHOPP.CITY Długołęka: popularne marki i sklepy w parku handlowym

Centrum handlowe pod Wrocławiem ma mieć sklepy wielu wiodących marek. Tak zapowiada firma Nuvalu, która jest odpowiedzialna za komercjalizację i wynajem powierzchni handlowej w SHOPP.CITY Długołęka. Konkretna oferta handlowa nie jest na razie znana.

Otwarcie, parking, dojazd komunikacja miejska: galeria handlowa SHOPP.CITY Długołęka

Termin realizacji inwestycji inwestor podaje przełom 2022/2023 r.

Do dyspozycji klientów centrum handlowego będzie blisko 200 miejsc parkingowych. Dojechać do SHOPP.CITY Długołęka będzie można także wrocławską komunikacją miejską.

Gmina Długołęka posiada umowę z gminą Wrocław na komunikację podmiejską.

W Wrocławia do Długołęki można dojechać pociągiem. Zobacz rozkład jazdy.

Do galerii handlowej SHOPP.CITY Długołęka z Wrocławia samochodem będzie można dojechać: al. Jana III Sobieskiego lub Autostradową Obwodnicą Wrocławia (AOW) – trasą S8 i Łącznikiem Długołęka.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama