4. We Wrocławiu trwa Święto sera i wina 2023 [ZDJĘCIA]
Sery i wina podczas Święta sera i wina 2023 na wrocławskich Pawłowicach UPWr
Sery i wina podczas Święta sera i wina 2023 na wrocławskich Pawłowicach

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zaprasza na wspólne obchody kolejnej edycji Święta sera i wina. W ten weekend (23-24 września) w Centrum Edukacyjno-Rozwojowym na wrocławskich Pawłowicach czeka mnóstwo atrakcji i przede wszystkim... przepyszne sery i wyborne wina. Zobaczcie zdjęcia z soboty i odwiedźcie to miejsce koniecznie w niedzielę!

Do pięknego parku na wrocławskich Pawłowicach ponownie zawitali producenci regionalnych przysmaków, winiarze, serowarzy i amatorzy gotowania. Jest smacznie, o co dba m.in. Mateusz Krojenka, finalista 7. edycji programu „MasterChef” i atrakcyjnie, bo w programie każdy znajdzie coś dla siebie.

Święto sera i wina 2023 we Wrocławiu - zobaczcie galerię zdjęć

Są warsztaty z kiszonek oraz sensoryczne. Dzieci mogą także skomponować własne lunch boxy zawierające smaczne i zdrowe posiłki. Dla dorosłych warsztaty winiarskie, czyli niezwykła podróż po polskiej krainie win i okazja do degustacji.

Podczas kiermaszu można spróbować serów i win, kupić chleb, wędliny, czy miody od lokalnych producentów. Smakoszy z pewnością ucieszy fakt, że na terenie Centrum Rozwojowo-Edukacyjnego na Pawłowicach znalazła się strefa food trucków. Można zjeść burgery, corn-dogi, azjatyckie pierożki, frytki, gofry, naleśniki i lody albo napić się aromatycznej kawy czy orzeźwiającej lemoniady.

Partnerem wydarzenia jest miasto Wrocław.

Zobaczcie galerię zdjęć ze Święta sera i wina 2023 we Wrocławiu!

Święto sera i wina 2023 we Wrocławiu. Łatwiejszy dojazd na Pawłowice

23 i 24 września w godz. 10.00 – 16.00 zwiększona zostanie częstotliwość kursowania linii 151, co ułatwi dojazd do Pawłowic komunikacją miejską.

Szczegółowy program imprezy ZNAJDZIECIE TUTAJ - KLIKNIJCIE W LINK.