4. Równoleżnik Zero już za nami. Zobacz zdjęcia [GALERIA ZDJĘĆ]
Kolaż zdjęć ze spotkań z podróżnikami podczas XII edycji Równoleżnika Zero fot. Jerzy Wypych i Magdalena Pasiewicz
Kolaż zdjęć ze spotkań z podróżnikami podczas XII edycji Równoleżnika Zero

Arcyciekawe opowieści, zdjęcia z miejsc, które zapierają dech w piersiach, spotkania, dzięki którym chce się natychmiast ruszyć w świat, by go odkrywać – XII edycja Wrocławskiego Festiwalu Podróżniczego Równoleżnik Zero już za nami. Zobacz, jak było!

Organizatorem Wrocławskiego Festiwalu Podróżniczego im. Olgierda Budrewicza Równoleżnik Zero jest Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu (Filia nr 57 – Biblioteka Turystyczna, Filia nr 58 – Mediateka). Wstęp na wszystkie wydarzenia był bezpłatny.

Temat przewodni tegorocznej edycji: Europa, którą prelegenci pokazali z nieoczywistej, mniej znanej strony. Gościem specjalnym wydarzenia był Adam Bielecki, natomiast głosowanie na najlepszego prelegenta XII edycji wydarzenia wygrał Piotr Kilian.

Jak było? Zobaczcie to na zdjęciach Magdaleny Pasiewicz i Jerzego Wypycha.