wroclaw.pl strona główna

WROCŁAW Miłosz Deresiński wygrał odcinek „Jeden z dziesięciu”. Trzymamy kciuki za kolejny

  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Nocna akcja strażaków przy wrocławskim targowisku "Na Młynie"

W nocy z 24 na 25 listopada straż pożarna dostała zgłoszenie o pożarze na targowisku "Na Młynie" przy alei Poprzecznej we Wrocławiu. Sprawdziliśmy, czy w niedzielę zrobimy tam zakupy.

Reklama

Jak udało nam się ustalić w rozmowie z właścicielem targowiska, panem Henrykiem  było to zaprószenie ognia, które nie pojawiło się bezpośrednio na terenie targowiska, a obok niego, w sklepie rowerowym. Na szczęście nie ma poważnych zniszczeń, aktualnie trwa sprzątanie pomieszczenia.

W niedzielę (30 listopada) targowisko "Na Młynie" przy al. Poprzecznej będzie czynne normalnie. Przyjść można na zakupy w godz. 05:00-16:00.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama