4. Zobacz TOP 5 najbardziej luksusowych domów i mieszkań wystawionych na sprzedaż we Wrocławiu [CENY, ZDJĘCIA]
Willa na ul. Gałczyńskiego. Cena: 4 800 000 złotych SDP Nieruchomości
Willa na ul. Gałczyńskiego. Cena: 4 800 000 złotych

Kapią od bogactwa, są luksusowe, przestronne i bardzo wygodne. Oto apartamenty i wille, które możesz kupić we Wrocławiu. Oczywiście, jeśli masz odpowiednio dużo gotówki w portfelu. Najdroższy dom kosztuje prawie pięć milionów złotych. Zobacz wnętrza nieruchomości w galerii naszych zdjęć.

Apartament w willi przy ul. Krzyckiej. Cena: 3 199 000 zł. Powierzchnia: 184 m²

Mieszkanie jest w starej przedwojennej willi, która znajduje się na zielonej działce z podjazdem oraz miejscami na parkowanie.

Atutem nieruchomości jest jej położenie w pobliżu dużych wrocławskich parków i terenów rekreacyjnych, a jednocześnie bliskość centrum miasta, a także położonych na południu dużych centrów handlowych oraz wylotu na autostradę A4 oraz Autostradowa Obwodnicę Wrocławia.Apartament przeszedł generalny remont w 2020 roku. Lokal składa się z:

• jadalni z kuchnią ok. 40 m² z wyjściem na werandę oraz ogród
  • pomieszczenia wypoczynkowego ok. 19m² z zejściem do pokoju multimedialnego, które pełni formę kina
  • sypialni z osobistą łazienką oraz piękną wanną usytuowaną tuż przy oknie o łącznej powierzchni 38 m²
  • pokoju pełniącego funkcję gabinetu ok. 20 m²
  • łazienki ok. 5,6 m²
  • garderoby oraz pralni
  • przedpokoju

Ten apartament został zaprojektowany przez jednego z najbardziej znanych wrocławskich architektów i od wejścia czuć tu rękę artysty, który nie boi się niestandardowych rozwiązań, kolorów (nie tylko na ścianach, ale też sufitach), czy odważnych dodatków.

Do apartamentu należy balkon oraz weranda z wyjściem na ogród (ok 140 m²).

Apartament na Dąbiu. Cena: 2 550 000 zł. Powierzchnia: 126 m²

Tutaj mieszkańcy nie muszą wybierać między bliskością najważniejszych w mieście atrakcji a intymnością, sąsiedztwem parku i Odry lub nawet zacisznym i prywatnym ogrodem.

Najważniejsze informacje:

• zamknięte osiedle
  • bliskość terenów zielonych oraz Odry
  • duże przeszklenia
  • najwyższa jakość materiałów
  • garaż w parkingu podziemnym
  • sauna oraz siłownia w budynku dla mieszkańców

Standard wykończenia:

• najwyższej klasy materiały
  • drewniane podłogi
  • dopracowane najmniejsze szczegóły
  • klimatyzacja
  • elektryczne zasłony
  • wbudowane nagłośnienie
  • zdalne sterowanie oświetleniem

Układ przestrzenny:

• jedna sypialnia z garderobą oraz wyjściem na taras
  • sypialnia nr 2 lub gabinet
  • salon z otwartą kuchnią o powierzchni ponad 40m² oraz wyjściem na taras i ogród
  • pralnia
  • bardzo duży taras
  • garaż zamykany
  • ogród, sauna mokra i sucha, siłownia do użytku mieszkańców

Penthouse w Sky Tower. Cena: 3 950 000 zł. Powierzchnia: 120 m²

Apartament składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, korytarza, który prowadzi do garderoby, toalety i sypialni z własną łazienką z prysznicem. Dodatkowo w sypialni znajduje się wanna wolnostojąca z widokiem na południową część miasta i góry.

Do prawie 120 m² apartamentu należy taras o pow. ok. 60 m². Na tarasie znajduje się sauna, jacuzzi oraz część wypoczynkowa pod dachem. Dodatkowo do apartamentu należy miejsce postojowe.

Willa na ul. Gałczyńskiego. Cena: 4 800 000 złotych. Powierzchnia: 367 m²

Willa położona w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną, z dużą ilością zieleni przy samej nieruchomości.

Parter:

• salon
  • jadalnia
  • kuchnia
  • spiżarnia
  • 2xsypialnia
  • garderoba
  • sauna z łazienką
  • wc
  • pralnia
  • kotłownia
  • garaż na dwa samochody

Piętro:

• salon
  • 2xsypialnia
  • strych

Apartament, ul. Gdańska. Cena: 1 990 000 zł. Powierzchnia: 91 m²

Luksusowy, 3-pokojowy apartament Ogrody Graua o powierzchni 91,61 m² znajduje się na parterze w 5-piętrowym budynku z windą z 2020r. przy ul. Gdańskiej we Wrocławiu.

Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie, wyposażone jest w sprzęty AGD i zabudowane meble kuchenne i łazienkowe.

Okna pokoju dziennego z wyjściami na taras i ogród skierowane są na południowy wschód i południowy zachód. Użyte materiały (drewno, kamień, ceramika) nadają mieszkaniu ciepłego i luksusowego charakteru.

Pozostałe pokoje to: pokój biurowy oraz przestronna sypialnia z garderobą i łazienką właścicieli. Okna skierowane są na południowy wschód. Całości dopełniają: druga łazienka, pralnia i korytarz. Mieszkanie jest bardzo ustawne, przestronne i słoneczne.

Do apartamentu należy szerokie miejsce postojowe w garażu podziemnym z prywatną stacją ładowania 22kW w cenie 80.000 złotych. Mieszkanie jest wyposażone w system monitoringu, alarm oraz klimatyzację.

Układ pomieszczeń:

• pokój dzienny z aneksem 28,6 m²
  • sypialnia z garderobą 24,0 m²
  • pokój biurowy 15,1 m²
  • łazienka 1 z WC 4,7 m²
  • łazienka 2 z WC 4,9 m²
  • korytarz 11,0 m²

Opisy nieruchomości pochodzą z bazy SDP Nieruchomości (ul. Legnicka 50 we Wrocławiu).

Źródło: materiały prasowe