4. Indoor Golf Wrocław – tu pograsz w golfa na symulatorze! [ADRES, CENY]

Golf tylko dla elity? Przekonaj się, że nie! W Indoor Golf przy ul. Braniborskiej we Wrocławiu pograsz w golfa przy wykorzystaniu najnowszych technologii. To wyjątkowe i jedyne takie miejsce na rozrywkowej mapie naszego miasta. Każdy, bez względu na wiek i umiejętności będzie się tu świetnie bawił. Zobaczcie, dlaczego!

Gra w golfa jest dla każdego!

Indoor Golf Wrocław to miejsce z symulatorami do gry w golfa, w którym można poczuć sportowe emocje, a także zrelaksować się, spędzając aktywnie czas w gronie przyjaciół (lub indywidualnie). Można tu poćwiczyć umiejętności gry na wirtualnych polach golfowych oraz skorzystać z wielu gier towarzyskich.

Indoor Golf Wrocław narodził się z pasji do golfa. Chcieliśmy stworzyć we Wrocławiu miejsce posiadające ciekawy, kameralny klimat, zachęcający do aktywności związanej z treningiem, grą, a także rozrywką opartą na golfie. W naszych działaniach staramy się również budować społeczność golfową w miejskim środowisku Wrocławia i propagować ten sport poprzez rozrywkę wśród szerokiej grupy odbiorców. Dlatego oprócz golfistów, nasze kroki kierujemy do osób, które nie miały jeszcze styczności z golfem, po to, aby przekazać im pasję i ukazać piękno tego sportu oraz upowszechnić go.
Krzysztof Górski, prezes zarządu Indoor Golf sp. z o.o.

– Zapraszamy w podróż do krainy golfa wszystkich, którzy chcieliby spróbować. Zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorosłych. Osobom, które nie miały jeszcze styczności z golfem zapewniamy krótki instruktaż wprowadzający do gry w golfa oraz sprzęt w postaci kijów i piłek golfowych. Tym, którym spodoba się gra i chcieliby rozwijać swoje umiejętności oferujemy lekcje pod okiem doświadczonych trenerów – dodaje prezes.

Na czym polega wirtualna rzeczywistość podczas gry w golfa?

Podczas gry w golfa na symulatorze odczuwa się wrażenia podobne do tych, których doświadcza się na prawdziwym polu golfowym. Grając na symulatorze stoimy przed wielkim ekranem, na którym wyświetlany jest obraz. Używamy sprzętu w postaci piłek i kijów golfowych. Wykonujemy zamach i wprawiamy w ruch piłkę golfową w ten sam sposób, jak podczas uderzeń na polu golfowym.

Piłka po uderzeniu zatrzymuje się na ekranie a program komputerowy, który jest zintegrowany z sercem symulatora (czyli zaawansowanym radarem) przetwarza w ułamkach sekund wszystkie parametry naszego uderzenia, takie jak np. prędkość główki kija czy piłki oraz jej kierunek lotu i wyświetla na ekranie w czasie rzeczywistym symulację lotu piłki na polu golfowym.

Z tych urządzeń (podczas treningu) korzystają zawodowi golfiści grający w najlepszych ligach świata – PGA Tour czy DP World Tour, w których regularnie grywa jeden z polskich, zawodowych golfistów, wrocławianin Adrian Meronk.

Urodziny na polu golfowym? To możliwe!

W tym miejscu można również organizować imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie czy integracyjne spotkania firmowe.

Odwiedzające grupy mają zapewnioną opiekę animatorów oraz instruktorów golfa. Można również zamówić catering lub skorzystać ze strefy Bar&Lounge. Koszt zorganizowania imprezy ustalany jest indywidualnie i zależy od zarezerwowanego czasu oraz liczby uczestników czy wyboru dodatkowych opcji.

Indoor Golf Wrocław. Rezerwacje i cennik gry w golfa

Grę na symulatorze należy zarezerwować z wyprzedzeniem, bezpośrednio na stronie internetowej Indoor Golf Wrocław lub telefonicznie: 71 734 57 67.

Cena podstawowa rezerwacji indywidualnych to 120 zł za godzinę wynajęcia stanowiska z symulatorem golfa. Liczba osób korzystających z symulatora nie ma wpływu na cenę, co daje możliwość podziału kosztów, jeśli np. korzysta z niego więcej niż jedna osoba. Wyjątkiem są rezerwacje grupowe, od 6 osób, które podlegają indywidualnej wycenie.

• Adres: ul. Braniborska 14 (Galeria Wnętrz Domar, II piętro),
  • Godziny otwarcia: poniedziałek-niedziela, w godz. od 9:00 do 23:00.

Salony wirtualnej rzeczywistości we Wrocławiu

Wirtualna rzeczywistość cieszy się coraz większą popularnością. We Wrocławiu powstało kilka salonów VR, w których za pomocą specjalnych gogli można przenieść się do zupełnie innego świata – polatać nad wielkimi miastami, stanąć na szczycie Mount Everest, a nawet odwiedzić kosmos! To również świetna okazja, aby pokonać swoje lęki (m.in. lęk wysokości czy lęk przed pająkami). Wśród nich: