4. A może by tak porzucać siekierami? W tym miejscu we Wrocławiu to możliwe! [FILM]
Na zdjęciu: ekipa 7siekier fot. 7siekier
Na zdjęciu: ekipa 7siekier

7siekier to największy klub rzucania siekierami w Polsce i pierwszy, który otwarto we Wrocławiu. Pod okiem wykwalifikowanego trenera poznacie zasady rozgrywki i dowiecie się, jak skutecznie, a przede wszystkim bezpiecznie rzucać siekierą do tarczy. To świetna zabawa dla każdego – przekonajcie się sami! Jak zarezerwować tor? Podpowiadamy.

Świetna i bezpieczna zabawa dla każdego

Rzucanie siekierami do tarczy to popularna forma rozrywki w Kanadzie i USA. Obecnie cieszy się coraz większym zainteresowaniem również w naszym kraju, a Wrocław był pierwszym miastem na Dolnym Śląsku, gdzie otworzył się taki lokal.

Klub 7siekier to świetne miejsce na spotkanie ze znajomymi, imprezę integracyjną czy ciekawą randkę. Można tu również zorganizować wieczór kawalerski lub urodziny. Każdy, bez względu na wiek i płeć, będzie się tu dobrze bawił! Nie wiesz, czy sobie poradzisz? Bez obaw. Trenerzy wszystko Ci wytłumaczą.

Jak należy rzucać siekierą, aby było skutecznie i bezpiecznie? Zobaczcie film!

Liga 7siekier - konkurs na najlepsze rzuty

Jedną z dodatkowych atrakcji jest „Liga 7siekier”, czyli konkurs na najlepsze rzuty. Może wziąć w nim udział każdy, kto odwiedzi lokal. Wystarczy wykonać 7 rzutów do tarczy i poczekać na wyniki, które zostaną ogłoszone na Facebooku.

Na koniec miesiąca zbieramy wszystkie wyniki i ogłaszamy najlepszego drwala, najlepszą drwalkę - te osoby dostają voucher na 110 zł do wykorzystania w naszym lokalu.
Grzegorz Cichoszewski, właściciel klubu 7siekier we Wrocławiu

Rezerwacje toru, ceny i godziny otwarcia

Tor można zarezerwować online lub telefonicznie – 733 777 366. Do wyboru jest kilka opcji rezerwacji:

• tor pojedynczy (dla max. 4 osób) – 200 zł / 90 min.
  • tor podwójny (dla max. 8 osób) – 370 zł / 90 min.
  • duet pojedynczy (2 osoby) – 110 zł / 60 min.

Jeśli planujesz organizację urodzin czy wieczoru kawalerskiego, skontaktuj się z lokalem i zapytaj o ofertę specjalną.

7siekier we Wrocławiu – lokalizacja, godziny otwarcia

7siekier znajduje się przy ul. Tęczowej 25 we Wrocławiu (za szlabanem w lewo, windą na 3. piętro). Godziny otwarcia:

• poniedziałek - czwartek, od godz. 16:00 do 23:00;
  • piątek i sobota, od godz. 14:00 do 23:00;
  • niedziela, od godz. 14:00 do 20:00.

Drugi lokal w naszym mieście – tu też porzucacie siekierami

Niedawno we Wrocławiu otworzył się drugi lokal, w którym można porzucać toporami. Wiking Axe Throwing Club znajduje się przy ul. Świdnickiej 12-16.

Jak wygląda cennik?

• tor do 4 osób – 220 zł / 90 min.
  • dwa tory do 8 osób – 390 zł / 90 min.
  • trzy tory do 12 osób – 590 zł / 90 min.
  • tor dla dwojga – 130 zł / 60 min.

Szczegóły na stronie internetowej lokalu.