Bomba na Kleczkowie. Ul. Reymonta zamknięta

Przy ul. Reymonta na Kleczkowie znaleziono niewybuch. To bomba lotnicza z czasów II wojny światowej. Droga była nieprzejezdna, wprowadzono zmiany w MPK.

  • zdjęcie ilustracyjne/fot. PB


Przy ul. Reymonta od około godziny 15 działały patrole saperskie. Policja kierowała ruchem oraz podjęcła decyzję o zamknięciu ul. Reymonta od Kleczkowskiej do Kraszewskiego. Przez kilkadziesiąt minut nie jechały tamtęty ani tramwaje, ani samochody osobowe lub autobusy.

Z tego powodu MPK wprowadziło zmiany w rozkładzie jazdy: 

  • Tramwaje linii 15, 70, 74 skierowano w obu kierunkach przez ul. Trzebnicką i Żmigrodzką.

Po stałej trasie przejazdu w kierunku Poświętnego tramwaje jadą do przystanku Dworzec Nadodrze a następnie po stałej trasie jadą od przyst. Kamieńskiego. W kierunku centrum po stałej trasie tramwaje jadą do przystanku Kamieńskiego a następnie od Dworca Nadodrze.

  • Autobusy linii K>GAJ, 142>NOWY DWÓR, 714>DW. NADODRZE pojadą przez m. Osobowicki, ul. Korzeniowskiego, Trzebnicką.

Po stałej trasie przejazdu autobusy jadą do przystanku Most Osobowicki a następnie po stałej trasie jadą od Placu Staszica.

  • Autobusy linii K>KAMIEŃSKIEGO, 142>KARŁOWICE, 714>OSOBOWICE pojadą przez ul. Trzebnicką, Żmigrodzką, Osobowicką, Bałtycką.

Po stałej trasie przejazdu autobusy jadą do przystanku Plac Staszica a następnie po stałej trasie jadą od ul. Osobowickiej.

Utrudnienia potrwały do godziny 17.Zgłoś uwagę