wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:25

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego jak Kevin sam w domu ratuje święta. Rewelacyjny pomysł! Zobacz wideo
Na zdjęciu rektor Uniwersytetu Przyrodniczego - prof. Jarosław Bosy. Kadr ze świątecznego filmiku  uczelni - "Home Alone" materiały Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
Na zdjęciu rektor Uniwersytetu Przyrodniczego - prof. Jarosław Bosy. Kadr ze świątecznego filmiku uczelni - "Home Alone"

„Bombki rozłożone, pająk na wolności, resoraki gotowe... Święta uratowane!” Uniwersytet Przyrodniczy z Wrocławia przygotował własną wersję świątecznego hitu „Kevin sam w domu” (ang. „Home Alone”). W głównej roli świetnie sprawdził się rektor uczelni - prof. Jarosław Bosy, a zaśpiewał Chór UP pod dyrekcją prof. Alana Urbanka. 

Reklama

Uniwersytet Przyrodniczy z dużą dozą humoru wprowadził nas w świąteczny nastrój. Uczelnia przygotowała własną wersję hitu wszech czasów, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia. Mowa oczywiście o filmie „Kevin sam w domu”, czyli „Home Alone” w reżyserii Chrisa Columbusa z 1990 roku. Słynna komedia opowiada o ośmioletnim chłopcu (w tej roli Macaulay Culkin), który przypadkowo zostaje podczas świąt sam w domu i musi sobie poradzić z różnymi przeciwnościami, m.in. z dwoma złodziejami.

Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego jak Kevin

Uniwersytet Przyrodniczy podszedł do tematu żartobliwie i w swoim świątecznym filmiku wykorzystał różne motywy z „Kevina”. W głównej roli – naszym zdaniem z dużym powodzeniem - wystąpił rektor uczelni – prof. Jarosław Bosy, a zaśpiewał Chór Uniwersytetu Przyrodniczego pod dyrekcją prof. Alana Urbanka. Jest słynny tor przeszkód, pizza, szklanka mleka, puszki z farbami i nawet pająk.

„Doskonałe! I te świąteczne skarpety rektora” – skomentowała jedna z internautek pod filmikiem na YouTube. Brawa dla UP za świetny pomysł!

Zobacz „Home Alone” Uniwersytetu Przyrodniczego (wideo)

„Kevin sam w domu” podczas świąt 2022 w TV. Gdzie obejrzeć?

Przy okazji dodamy, że słynną komedię „Kevin sam w domu” będzie można zobaczyć w okresie świątecznym również w 2022 roku - w Polsacie 24 grudnia o godzinie 20:00 (powtórka planowana jest 25 grudnia o godz. 16:30). Kontynuacja tej historii - „Kevin sam w Nowym Jorku" pojawi się na antenie tej stacji w Nowy Rok o godzinie 20:00.

Zobacz trailer filmu:

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl