Piłkarze w autobusie 134

W piątek, 7 sierpnia, w ramach konkursu "Zbierz drużynę" związanego z kampanią społeczną MPK i Śląska Wrocław „Poruszaj się z nami”, w autobusie linii 134 będzie można spotkać piłkarzy WKS-u. Autobus wyruszy o godz. 12:33 z przystanku Bzowa przy ul. Grabiszyńskiej. W przejeździe udział wezmą Jakub Wrąbel, Michał Bartkowiak i Peter Grajciar.

  • Akcja: Poruszaj się z nami

    Wcześniej można było spotkać piłkarzy w tramwaju


Będzie okazja porozmawiać z nimi i zrobić zdjęcia, które posłużą do wypełnienia zadania konkursowego. A na czym polega konkurs „Zbierz drużynę”?  W wybranych pojazdach MPK Wrocław podróżować będą piłkarze WKS Śląsk Wrocław. Uczestnik konkursu musi wytropić sportowców, zrobić im zdjęcia, a następnie stworzyć z nich elektroniczny album, w którym jednocześnie zamieści swoją fotografię, przedstawiającą sposoby na zdrowy i aktywny tryb życia. Jest o co walczyć! Nagrodą w konkursie jest zaproszenie na profesjonalny trening z trenerami klubowymi oraz rozegranie meczu z zawodnikami WKS Śląsk Wrocław. Regulamin i szczegóły konkursu znajdują się tutaj.

Rozkład jazdy autobusu „Poruszaj się z nami” (piątek, 7 sierpnia):i

12.33 BZOWA

12.34 FADROMA

12.36 STALOWA

12.37 GROCHOWA

12.38 KRUCZA

12.41 RONDO

12.43 DRUKARSKA

12.44 UNIWERSYTET EKONOMICZNY

12.46 BOROWSKA

12.48 KAMIENNA (WIDNA)

12.49 KAMIENNA

12.51 BARDZKA

12.52 TRANSBUD

12.53 MOSTOSTAL

12.55 PARK WSCHODNI

12.57 KARWIŃSKA

12.59 KSIĘŻE MAŁE

13.00 ZAGŁĘBIOWSKA

13.01 SOSNOWIECKA

13.02 BROCHOWSKA

13.03 KSIĘŻE WIELKIE

„Poruszaj się z nami” to kampania społeczno-edukacyjna MPK Wrocław i Śląska Wrocław. W jej ramach podpowiadamy, jak żyć zdrowiej i bardziej aktywnie. Służą temu m.in. filmy, wyświetlane na ekranach w pojazdach komunikacji miejskiej. W rolę aktorów wcielili się zawodnicy WKS-u, którzy zdradzają swoje sposoby na lepsze samopoczucie.

 

Zgłoś uwagę