15°C Pogoda we Wrocławiu

Dane z godz. 18:15

3. Mistrzowie Taekwon-do z Wrocławia

Dwanaście medali – w tym aż pięć złotych zdobyli – zdobyli zawodnicy z wrocławskiego klubu Taekwon-do Samuraj na V mistrzostwach Polski Taekwon-do ITF Choi Jung Hwa, które odbyły się w Twardogórze.

W zawodach startowało ponad 350 osób z całego kraju, a rywalizacja toczyła się w pięciu konkurencjach z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe – walki soft dla dzieci, układy, techniki specjalne, walki semi contact oraz walki light contact.

Zawodnicy reprezentujący klub Taekwon-do Samuraj z Wrocławia zdobyli w sumie 5 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe medale.

Adrian Zawiślan zdobył złotow walkach light contact +82kg / fot. facebook.com/samurajklub