Zmiany w organizacji ruchu 6 kwietnia

Lista zmian w organizacji ruchu na terenie Wrocławia wchodzących w życie od 6 kwietnia 2018.


Trzebnicka - zwężenie jezdni przy wyjeździe z terenu ZZM

Od 6 kwietnia rozpocznie się ostatni etap budowy łącznika pomiędzy ulicą Trzebnicką a Zakładową (przez teren zabudowany przez osiedla mieszkaniowe). Wykonawca przystąpi do realizacji włączenia nowej drogi w ul. Trzebnicką. W związku z powyższym zostanie wygrodzona część jezdni w celu wydzielenia miejsca dla pieszych. W części chodnikowej będą trwały prace drogowe. Prace potrwają do 30 kwietnia. 

Żernicka - zwężenie jezdni i zajęcie chodnika

W dniach 9 - 12 kwietnia na wysokości nr 201 jezdnia będzie zawężona dla potrzeb wykonania budowy przyłącza do prywatnej posesji. 

Pińska - całkowite zamknięcie na wysokości nr 1

W dniach 11 - 16 kwietnia jezdnia ulicy Pińskiej będzie wyłączona z ruchu na całej szerokości na wysokości  nr 1. Powodem utrudnień będą prace realizowane na zlecenie PZG (sieć gazowa). Jeżdnia będzie oznakowana jako ślepa bez przejazdu. Objazd wyznaczono ulicą Przedświt. 

Kurkowa - zwężenie jezdni

W dniach 12 kwietnia - 15 czerwca firma Specbud będzie realizować prace związane z rozbiórką i zagospodarowaniem terenu po kamienicy z numerem 36.

Z uwagi na strefę bezpieczeństwa chodnik będzie zajęty pod rusztowanie i plac budowy,  piesi na czas trwania inwestycji będą poruszać się wyznaczonym korytarzem na jezdniZgłoś uwagę