wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Aktualności
  4. Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Spraw bliskim voucher na roczną kartę do wrocławskiego zoo!
Na zdjęciu ludzie i zwierzęta w Afrykarium w Zoo Wrocław Zoo Wrocław
Na zdjęciu ludzie i zwierzęta w Afrykarium w Zoo Wrocław

Jaki prezent na święta jest idealny dla miłośników przyrody, ekologiczny i prosty do kupienia? Właśnie taki! W sklepie internetowym z biletami do Zoo Wrocław pojawiła się opcja kupienia karty rocznej w formie świątecznego vouchera upominkowego. To świetny pomysł na prezent dla kogoś, komu codzienna możliwość odwiedzenia zoo sprawi dużą radość.

Reklama

– Dla tych, którzy nie skorzystają z karty rocznej (bo na przykład mieszkają na drugim końcu Polski), ale chcą wspierać naturę, także mamy rozwiązanie. Bony Fundacji ZOO Wrocław – DODO realnie pomogą w ochronie zagrożonych gatunków zwierząt na całym świecie. Można wspomóc darowizną dowolny projekt w wybranej kwocie – mówi Weronika Skupin z wrocławskiego ogrodu zoologicznego.

Vouchery do Zoo Wrocław – odwiedzaj ogród codziennie przez rok

Vouchery świąteczne na kartę roczną to świąteczna seria limitowana. Co w tym nowego? Wszystkie pozostałe vouchery są ważne 90 dni, natomiast voucher świąteczny można wykorzystać w trakcie 365 dni od zakupu.

Obdarowany przychodzi w tym czasie do Punktu Obsługi Klienta przy bramie głównej od strony ul. Wróblewskiego i wyrabia kartę roczną. Jest ona ważna rok od momentu wyrobienia, a nie od kupienia vouchera. Przykładowo – można wykorzystać taki voucher świąteczny 1 lipca 2023 roku, a zakupiona za jego pomocą karta roczna będzie ważna do 1 lipca 2024 roku.

Świąteczny voucher do Zoo Wrocław - cena

Voucher świąteczny na Kartę Roczną – normalny kosztuje 120 zł, natomiast ulgowy – 80 zł.

Karta roczna ulgowa przysługuje: dzieciom od ukończenia 3. roku życia do 7 lat, uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych do ukończenia 21. roku życia, dzieciom oraz młodzieży od 7 do 18 lat, nieobjętym obowiązkiem szkolnym z powodu choroby lub niepełnosprawności, emerytom i rencistom, osobom z niepełnosprawnością, studentom do ukończenia 26. roku życia.

Vouchery znajdziesz w sklepie Zoo Wrocław.

Galeria zdjęć

Dla kochających przyrodę – bony Fundacji ZOO Wrocław – DODO

Oprócz kart rocznych wrocławskie zoo oferuje - w formie vouchera - także bony podarunkowe Fundacji ZOO Wrocław – DODO. To prezenty, które mają moce specjalne – nie dość, że sprawiają radość, to chronią przyrodę.

Są to darowizny na projekty fundacji ZOO Wrocław – DODO. Bony te nie uprawniają do wejścia na teren ogrodu zoologicznego. Umożliwiają jednak wsparcie zagrożonych gatunków zwierząt na drugim końcu świata. Dzięki nim okres świąteczny będzie wyjątkowy nie tylko dla obdarowanego, ale na przykład orangutanów, pingwinów, tygrysów sumatrzańskich, manatów czy lori w egzotycznych zakątkach naszego globu.

Zakup vouchera jest prosty. Należy wybrać wybrany bon i dokonać wpłaty na konto fundacji podając swój adres e-mail. Bon zostanie wysłany właśnie na ten adres, z kolei pieniądze trafią do sprawdzonych organizacji współpracujących z DODO.

Bony Fundacji ZOO Wrocław – DODO są dostępne tutaj.

Źródło: materiały prasowe

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl