Zaproszenia na transmisję z Metropolitan Opera [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 15 stycznia do 9.00.

  • met poławiacze pereł

    Scena z "Poławiaczy pereł" w MET/fot. Kristian Schuller


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na transmisję opery „Poławiacze pereł” George’a Bizeta z nowojorskiej Metropolitan Opera w Kinie Nowe Horyzonty. To szósty z serii spektakli z legendarnej sceny, jaki będzie prezentowany (tym razem widzowie obejrzą premierową produkcję). W przedstawieniu pod muzyczną dyrekcją dyrygenta Gianandrea Noseda w głównych partiach zaśpiewają niemiecka sopranistka Diana Damrau (Leila), amerykański tenor Matthew Polenzani (Nadir) i polski baryton oraz gwiazda MET w jednej osobie, czyli Mariusz Kwiecień (Zurga). O pozostałych transmisjach w Nowych Horyzontach przeczytacie w Transmisje oper w Kinie Nowe Horyzonty. Gwiazdy i kilka premier.

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do piątku 15 stycznia do godz. 9.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto jest autorem libretta do opery „Poławiacze pereł”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.Zgłoś uwagę