XVI Ogólnopolski Przegląd Młodych Wokalistów „Debiuty 2018”

Wrocławskie Debiuty już od kilkunastu lat tworzą dobry klimat dla talentów wokalnych. Projekt pomaga promować młodych, mało znanych wokalistów, którzy myślą o przyszłym profesjonalnym śpiewaniu. Podczas festiwalowej gali można się przekonać, że uzdolnionych wokalnie, nierzadko charyzmatycznych wykonawców w naszym kraju nie brakuje.  

  • Magdalena Smalara

    Magdalena Smalara – prowadzi warsztaty, a także galę przeglądu, podczas której zaprezentuje się również we własnym recitalu, mat. organizatora/FB


Debiuty – Wrocławiu od 2001 r. – organizowane są przez Stowarzyszenie Kulturalne MDKart we współpracy z MDK Śródmieście i Centrum Kultury AGORA, a współfinansowane ze środków miejskich.

Przegląd składa się z dwudniowych warsztatów wokalno-interpretacyjnych oraz koncertu galowego (poprzedzonego próbami) w trzecim dniu wydarzenia.

W tegorocznych warsztatach bierze udział jedenaścioro zdolnych wokalistów z różnych stron Polski i z Wrocławia. To przeważnie laureaci przeglądów i festiwali z kręgu tzw. piosenki artystycznej. Mają po kilkanaście lub dwadzieścia kilka lat, uczą się – w liceach lub studiują. We Wrocławiu spotykają się, żeby wspólnie doskonalić warsztat, wymieniać doświadczenia, uczyć się od mistrzów.

Na koncercie galowym wokaliści wystąpią przed publicznością. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w MDK Śródmieście. O tegorocznym wydarzeniu i gwieździe przeglądu w CK Agora czytajcie więcej:

Przegląd Młodych Wokalistów „Debiuty 2018” – koncert galowy

Przegląd Młodych Wokalistów „Debiuty 2018” – koncert galowy

Koncert
Termin 10 czerwca 2018 18:00

Miejsce Centrum Kultury Agora we Wrocławiu

Zobacz


Zgłoś uwagę