Co na scenie WCTD w styczniu 2015

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka przy ul. Kuźniczej 29a tradycyjnie zaprasza na przedstawienia teatralne dla maluchów i starszych dzieci. W pierwszym miesiącu nowego roku proponuje cztery tytuły.


Repertuar na styczeń 2015 

11.01 – niedziela – 10.30 – „Kosmiczna podróż”

Spektakl Teatru Bąbli dla dzieci w wieku 1-4 lat. Muzyczno-ruchowa historia tworzenia się kosmosu, powstawania planet, kosmicznych podróży. Doskonała okazja do pierwszego kontaktu z teatrem.


11.01 – niedziela – 17.00 – „Jaś i Małgosia”

Nowa adaptacja klasycznej baśni. Dowcipne, barwne przedstawienie lalkowe, z oryginalnymi efektami muzyczno-świetlnymi. Dla dzieci od lat 5.


13.01 – poniedziałek – 9.00 – „Wspaniała przygoda zająca Teofila” (dla grup)

Bajkowa historia o przełamywaniu własnych ograniczeń i walce z nieśmiałością. Spotkania poszukującego przyjaciół zająca z niezwykłymi, zwierzęcymi bohaterami to prawdziwy przegląd kunsztu sztuki lalkarskiej. Spektakl jest pouczającą historią z morałem, osadzoną w pięknych, niekonwencjonalnych dekoracjach. Dla dzieci w wieku 3-10 lat.

18.01 - niedziela - 17.00 – „Żywa woda”

Spektakl Repertuarowego Teatru Dziecięcego, oparty na klasycznych dziełach literatury polskiej, z ciekawymi rozwiązaniami muzyczno-świetlnymi. W przedstawieniu wystąpili najzdolniejsi uczestnicy warsztatów dla dzieci z rodzin wielodzietnych. Dla dzieci od lat 3.

Informacje na temat rezerwacji i cen biletów na stronie: www.wctd.wroclaw.pl

Zgłoś uwagę