Warsztaty w CeTA z operatorem Jackiem Bławutem

Bezpłatne warsztaty 28-29 kwietnia w Centrum Technologii Audiowizualnych z operatorem filmów dokumentalnych Jackiem Bławutem mają leitmotiv w postaci Krzysztofa Kieślowskiego. Bławut pracował przy ostatniej części Dekalogu wybitnego reżysera, a wszystkich zainteresowanych wprowadzi w temat związany z realizacją dokumentów. Opowie także o pracy z Krzysztofem Kieślowskim (mamy teraz rok słynnego twórcy).


Warsztaty „Krzysztof Kieślowski w dokumencie” potrwają dwa dni 28-29 kwietnia, zapisywać można się do 21 kwietnia przez formularz http://filmstudioceta.pl/pl/warsztaty-2/. Zajęcia są idealne zarówno dla pasjonatów filmów dokumentalnych, studentów kierunków, które uwzględniają film jako przedmiot i młodych filmowców, którzy podejmują pierwsze próby kręcenia dokumentów.

Jacek Bławut jest znany przede wszystkim jako autor zdjęć do dokumentów, ale także ostatniej dziesiątej części Dekalogu (z Jerzym Stuhrem i Zbigniewem Zamachowskim). Opowie o współpracy z legendarnym reżyserem, ale przede wszystkim o własnych doświadczeniach dokumentalisty.   

Warsztaty realizowane są we współpracy z Europejską Fundacją Edukacji Audiowizualnej DISCE, ze Studiem Filmowym TOR oraz Cyfrowym Repozytorium Filmowym.

Bezpłatne warsztaty filmowe z Jackiem Bławutem w CeTA

Bezpłatne warsztaty filmowe z Jackiem Bławutem w CeTA

Wydarzenie kinowe
Termin od 28 kwietnia 2016 do 29 kwietnia 2016

Miejsce Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA)

Zobacz
Zgłoś uwagę