The Rolling Stones na ekranie Multikina [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 22.07 do godz. 10 

Mamy dla was:

  • 1 podwójne zaproszenie na koncert Rolling Stones ważne w dniu 28.07 o godz. 20 do Multikina Arkady Wrocławskie
  • 1 podwójne zaproszenie na koncert Rolling Stones ważne w dniu 28.07 o godz. 20 do Multikina Pasaż Grunwaldzki

Jeden z najbardziej legendarnych zespołów w historii Rocka! – Rolling Stones – 28 lipca 2016 w Multikinie Arkady Wrocławskie oraz Pasaż Grunwaldzki!  Ponad 100 000 fanów nie może się mylić – właśnie tyle osób oglądało na żywo koncert legendarnej kapeli The Rolling Stones w londyńskim Hyde Parku. W oczach fanów i krytyków muzycznych zespół zagrał jeden ze swoich najlepszych koncertów. Pomimo sędziwego wieku chłopaki wciąż elektryzują publiczność niesamowitą energią i rockendrolowym pazurem. Widzowie usłyszą hit za hitem oraz zobaczą grupę w najlepszej formie. W dwóch piosenkach zespół wspomaga Mick Taylor, były gitarzysta składu. The Rolling Stones najlepiej czują się w domu i to widać oraz słychać.

Aby wygrać zaproszenia trzeba do piątku 22 lipca do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Kto wchodzi w skład zespołu The Rolling Stones?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę