wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

20°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 23:15

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Rekreacja we Wrocławiu
  4. Nowości w aquaparku we Wrocławiu

Dwie nowe, pontonowe zjeżdżalnie - BlueBerry i Lollipop - zostały otwarte we wrocławskim Aquaparku przy ul. Borowskiej. To ślizgawki pontonowe. Ale to nie jest koniec nowości, bo dzieci mogą szaleć na kolejnej atrakcji. Ruszył wodny, dmuchany plac zabaw! Zobaczcie

Reklama

Lollipop to ślizgawka różowo-niebieska z elementem rożka, o długości 82 m. BlueBerry to zjeżdżalnia pontonowa w kolorze niebieskim, jej długość ślizgu to 123 m. Wyposażona jest w element startowy o długości 3,5 m oraz wannę do hamowania o długości 9 m. Długość całkowita zjeżdżalni wynosi 136 m.

Nowy wodny plac zabaw 

- Na terenach zewnętrznych Wrocławskiego Parku Wodnego powstała również nowa atrakcja dla dzieci. To dmuchany wodny plac zabaw. Jest to ogromy dmuchaniec o wymiarach 40 x 16 m z torem przeszkód, pięcioma zjeżdżalniami oraz niecką basenową o 30 cm głębokości. Atrakcja przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat - informuje Adrianna Pawlicka, rzeczniczka prasowa Wrocławskiego Parku Wodnego. 

Będzie też kolejna, trzecia zjeżdżalnia

W aquaparku we Wrocławiu powstanie już niedługo  trzecia zjeżdżalnia - Duo Racer. To podwójna zjeżdżalnia, na której będzie można się ścigać. Będzie ona dostępna pod koniec tego roku.

Obecnie w Aquaparku dostępnych jest dziewięć zjeżdżalni o zróżnicowanym stopniu trudności. Najdłuższa zjeżdżalnia to BlueBerry - jej długość wynosi 136 cm.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl