wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Udana metamorfoza podwórka przy Pszennej. Porównaj zdjęcia "przed" i "po"
Z lewej strony: podwórko przy Pszennej przed konsultacjami, stara piaskownica otoczona płotem. Z prawej: nowy plac zabaw z trampolinami, zjeżdżalnią, ruchomym mostkiem i piramidą linową. Andrzej Skobejko UMW
Z lewej strony: podwórko przy Pszennej przed konsultacjami, stara piaskownica otoczona płotem. Z prawej: nowy plac zabaw z trampolinami, zjeżdżalnią, ruchomym mostkiem i piramidą linową.

Podwórko u zbiegu ulic Pszennej i Jęczmiennej przeszło wiosną ciekawą metamorfozę. W czerwcu znalazło się nawet wśród nominowanych w ogólnopolskim konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” Zmiany na podwórku to zasługa mieszkańców, którzy wzięli udział w konsultacjach społecznych zainicjowanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego (ZZK). Zobaczcie na zdjęciach podwórko przy Pszennej „przed” i „po”.

Podwórko przy Pszennej "przed" i "po"

Na zdjęciu z lewej strony: stara piaskownica na podwórku przy Pszennej, stan przed konsultacjami. Na zdjęciu z prawej strony: nowy plac zabaw z trampolinami, zjeżdżalnią, ruchomym mostkiem i piramidą linową.

Na zdjęciu z lewej strony: stary plac zabaw na podwórku przy Pszennej ogrodzony wysokim płotem, stan przed konsultacjami. Na zdjęciu z prawej strony: nowy plac zabaw z niższym ogrodzeniem i nowymi nasadzeniami zieleni.

Na zdjęciu z lewej strony:  stary plac zabaw na podwórku przy Pszennej, stan przed konsultacjami. Na zdjęciu z prawej strony: na pierwszym planie nowy stół do gry w szachy, na drugim planie trampoliny dla dzieci.

Na zdjęciu z lewej strony:  stara furtka na plac zabaw na podwórku przy Pszennej, stan przed konsultacjami. Na zdjęciu z prawej strony: nowa furtka, za którą ustawiono kompaktowe kosze na śmieci, pozwalające na ich segregowanie. W tle nowy plac zabaw na podwórku.

Skrzynia na zabawki, której oczekiwali mieszkańcy

Na podwórku pojawiła się także tajemnicza skrzynia, w której dzieci mogą zostawiać swoje zabawki, tak aby nie leżały wszędzie porozrzucane. Na ten pomysł wpadli mieszkańcy w trakcie konsultacji.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl