Organizacje pozarządowe [NGO] (strona 118)
Aktualności dotyczące NGO
-
Streetworking dla początkujących
Sobota 29 czerwca 2019, ul. Legnicka 65, Wrocław – godz. 9.00-12.30 Pracownia Projektów Międzykulturowych ZAJEZDNIA (Stowarzyszenie TRATWA)
-
Ogłoszenie w sprawie utworzenia i prowadzenia przedszkola publicznego
Zaproszenie do składaniu koncepcji w sprawie utworzenia i prowadzeniu przedszkola publicznego
-
XXX Wrocławska Księga Pamięci o ludziach pomocnych ludziom
Otworzy się w nowej karcie -
3. Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych [ZDJĘCIA, WIDEO]
W stolicy Dolnego Śląska po raz trzeci odbywa się Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych. Biorą w nim udział fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne i ruchy miejskie. Łącznie ponad 400 przedstawicieli. To świetna okazja do wspólnej rozmowy i wymiany doświadczeń.
-
Bezpłatne szkolenia dla NGO – wiosna 2019 [ZAKOŃCZONE]
Jesteś w organizacji pozarządowej? Zapisz się na szkolenie dla osób z organizacji działających we Wrocławiu lub na rzecz miasta.
-
Wrocław inwestuje w trzeci sektor. Kwota dotacji stale wzrasta
Ze wszystkich organizacji i stowarzyszeń pozarządowych działających na terenie Dolnego Śląska (ponad 10 000) blisko 44% mieści się we Wrocławiu. Tylko w 2018 roku na współpracę z trzecim sektorem miasto przeznaczyło ponad 150 mln złotych. Kwota z roku na rok systematycznie wzrasta.
Reklama