Organizacje pozarządowe [NGO] (strona 107)
Aktualności dotyczące NGO
- 
  
  
    
      
      
Centrum Staromiejskie działa!
Centrum naszego miasta działa: włącza się w akcje pomocowe, oferuje pyszne jedzenie i otwiera dostęp do kultury. Wiele lokalnych biznesów przechodzi trudny czas, dlatego Inne Centrum postanowiło działać wspólnie pokazując w sieci jak można skorzystać z oferty przedsiębiorców oraz instytucji kultury.
 - 
  
  
    
      
      
Koronawirus – powstała nowa strona dla wrocławskich NGO
Wiadomości dla WRO-NGO zbiera Koalicja Na Rzecz Wrocławskiego Modelu Współpracy.
 - 
  
  
    
      
      
Akcja „Tech To The Rescue” dla NGO
Branża IT z pomocą dla organizacji pozarządowych.
 - 
  
  
    
      
      
NGO – wszystkie ręce na pokład!
Walka z koronawirusem, pomoc dla mieszkańców, potrzebna informacja, czy i jak możecie pomóc w nasilającym się kryzysie – wypełnijcie ankietę przygotowaną przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych.
 - 
  
  
    
      
      
Wsparcie dla kobiet - nowa odsłona Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation
Rusza kolejna edycja Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation. W tym roku na nowych zasadach - wsparcie finansowe będą mogły uzyskać inicjatywy prowadzone przez kobiety lub realizujące projekty, których celem jest poprawa sytuacji kobiet i dziewcząt dyskryminowanych ze względu na płeć.
 - 
  
  
    
      
      
Wrocławska Rada Działalności Pożytku Publicznego w obliczu koronawirusa [KOMUNIKAT]
Ważny apel do przedstawicielek i przedstawicieli wrocławskich NGO.
 
Reklama