wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Konsultacje społeczne
  4. Zakończone konsultacje
  5. 2021
  6. Jak zazielenić ulicę Żeromskiego?
  7. E-spotkanie
grafika ilustracyjna Wrocław Rozmawia
grafika ilustracyjna

Zapraszamy do udziału w e-spotkaniu.

E-SPOTKANIE | 10.03.2021 (środa), godz. 17:30 - 19:00 | Aktywny udział możliwy na platformie internetowej Clickmeeting pod linkiem: https://partycypacja.clickmeeting.com/zeromskiego | Transmisja na żywo (podgląd) na stronie konsultacji 

Informacje techniczne i organizacyjne o e-spotkaniach

Spotkania odbywają z wykorzystaniem narzędzia Clickmeeting. Przed rozpoczęciem spotkania przetestuj sprzęt, jeśli możesz, to przygotuj słuchawki i usiądź w miejscu, gdzie nie będzie dodatkowych hałasów. W poniższym linku znajdują się informacje na temat minimalnych wymagań sprzętowych, natomiast tutaj są informacje, jak dołączyć do spotkania.

Aby dołączyć do spotkania, nie musisz podawać swojego aktualnego adresu mailowego.

Większość problemów technicznych wynika z ustawień komputera, np. uprawnień, które ma przeglądarka, albo z szybkości łącza internetowego. Jeśli nie uda Ci się ich rozwiązać - zgłoś to do organizatora.

Podczas trwania spotkania masz możliwość, aby na bieżąco komentować i zadawać pytania w formie tekstowej na czacie. Postaraj się zadawać konkretne pytania lub przedstawiać zwięzłe opinie. Moderatorzy spotkania po prezentacji wrócą do zgłaszanych wątków i udzielą odpowiedzi.

Dyskusja jest moderowana – osoby, które będą obrażać innych lub zakłócać przebieg spotkania, będą z niej wypraszane.

Jeżeli coś jest niejasne, wymaga powtórzenia lub lepszego wyjaśnienia – zasygnalizuj to!

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl