wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 23:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Karłowice-Różanka: Kuźnia Projektów czeka na wasze pomysły do 8 maja. Jak zgłosić projekt?
Mural dla Zwierząt, który wykonała Monika Gil - mieszkanka Karłowic, w ramach ostatniej realizowanej Kuźni Projektów. fot. CK Agora
Mural dla Zwierząt, który wykonała Monika Gil - mieszkanka Karłowic, w ramach ostatniej realizowanej Kuźni Projektów.

Nawet do 4 tysięcy złotych na realizację swojego osiedlowego pomysłu, można otrzymać w ramach programu Kuźnia Projektów, realizowanego przez Centrum Kultury Agora. Zgłoszenia są przyjmowane do 8 maja 2022. Jak zgłosić projekt?

Kuźnia Projektów to konkurs na najciekawsze inicjatywy realizowane dla mieszkańców osiedla Karłowice–Różanka.

– Nie chowaj swoich pomysłów do szuflady, nadaj im bieg i spraw, by lokalna społeczność mogła cieszyć się z dostępu do różnych form wydarzeń kulturalnych, także twojego autorstwa – zachęcają organizatorzy.

Jakie projekty można zgłaszać? Co roku priorytetowo są traktowane wszystkie inicjatywy proekologiczne, zgodne z filozofią zielonej instytucji kultury. Ale zgłaszać możecie także inne pomysły: na działania sąsiedzkie, na różnego rodzaju akcje w przestrzeni miejskiej.

4 tysiące złotych na realizację do końca roku

Granty w wysokości do 4 tysięcy złotych, przyznane zostaną na działania zaplanowane do realizacji między 15 sierpnia a 31 grudnia 2022 r.

– Do udziału w projekcie zapraszamy początkujących animatorów kultury, artystów i wszystkich miłośników osiedla Karłowice–Różanka, którzy łączą rozwijanie swoich pasji z działaniami na rzecz lokalnych społeczności – zaznaczają organizatorzy.

Zgłoszenia przesyłać możecie na [email protected]. Swój pomysł zgłosić może każdy mieszkaniec Wrocławia, który skończył 16 lat i chce zrealizować projekt na osiedlu Karłowice-Różanka. Regulamin tegorocznej edycji Kuźni Projektów oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Centrum Kultury Agora.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl