wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Centrum na Przedmieściu świętowało w sobotę 4. urodziny

W sobotę (23 marca), w dniu 4. urodzin Centrum na Przedmieściu, w jego siedzibie przy ul. Prądzyńskiego została otwarta wyjątkowa wystawa fotograficzna – „Portret Przedmieścia”. Był też tort, a po uroczystym wernisażu zagrała grupa Transfiguracje. Zobaczcie zdjęcia z urodzin.

„To już tradycja, że o tej porze roku dzielimy się z naszymi Sąsiadami i Sąsiadkami aparatami na film, dając im wolną rękę i wolne oko. Zadanie jest bardzo proste: zaufaj intuicji, stwórz własny obraz osiedla. Pokaż, co zwraca twoją uwagę i opowiedz swoją historię! 10 osób to razem 250 zdjęć – mocnych, prawdziwych, osobistych" - czytamy na profilu facebookowym Centrum na Przedmieściu, które świętowało w sobotę 23 marca swoje 4. urodziny.

Najpierw był pyszny tort, a o godz. 18.00 rozpoczął się wernisaż wystawy „Portret Przedmieścia”. Gościem urodzin był m.in. prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Zobaczcie w galerii zdjęcia z urodzin.

Projekt Centrum na Przedmieściu jest realizowany przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych i współfinansowany ze środków gminy Wrocław.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl