Przewietrz się na Olimpijskim

Na początku października Akademicki Związek Sportowy oraz Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zapraszają do udziału w biegach pod hasłem „Przewietrz się na Olimpijskim”.

  • Przewietrz się na Olimpijskim

    Przewietrz się na Olimpijskim - impreza dla biegaczy i miłośników Nordic Walking


Będzie to już XII edycja imprezy, która w sobotę, 11 października, odbędzie się na Stadionie Olimpijskim. W programie zawodów oprócz rywalizacji biegowej, znalazły się także zawody dla miłośników Nordic Walking.

 

Trasa biegu głównego na 10 km

W biegu głównym, w którym razem wystartują mężczyźni i kobiety, biegacze będą rywalizować na dystansie ok. 10 km. Odbędzie się także bieg otwarty na trasie o długości ok. 960 m oraz marsz Nordic Walking na dystansie ok. 3,4 km.

Zapisy do udziału w zawodach będą przyjmowane drogą elektroniczną do 8 października (FORMULARZ) lub w dniu zawodów w godz. od 8.00 do 10.30 w sekretariacie imprezy (trybuna stadionu lekkoatletycznego).

Przy zgłoszeniu do 9 października opłata za udział w biegu głównym i zawodach Nordic Walking wynosi 20 zł, natomiast w dniu zawodów koszt wzrasta do 40 zł. Start w biegu otwartym jest bezpłatny.

Trasa marszu Nordic Walking na dystansie 3,4 km

Honorowy patronat nad imprezy objął rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Przed rokiem na starcie obu biegów oraz marszu Nordic Walking stanęło ponad 420 uczestników.

micZgłoś uwagę