wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocław zaprezentował swoje możliwości na konferencji Impact 2023 w Poznaniu
Ekipa Startup Wrocław i ARAW podczas konferencji Impact 2023. Katarzyna Wiązowska
Ekipa Startup Wrocław i ARAW podczas konferencji Impact 2023.

Startup Wrocław i Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej byli partnerami społecznościowymi konferencji Impact 2023 w Poznaniu. Nie tylko zaprezentowali tam ofertę gospodarczą miasta, ale również promowali wydarzenia organizowane w najbliższym czasie m.in. dla przedstawicieli ekosystemu startupowego.

Reklama

Impact to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie środkowo-wschodniej. Biorą w nim udział managerowie z największych globalnych firm, decydenci polityczni, naukowcy, światowej klasy eksperci, przedstawiciele świata kultury i sztuki oraz wybitni mówcy.

Rozmowy, warsztaty, spotkania

W trakcie tego dwudniowego wydarzenia odbywają się liczne rozmowy i warsztaty skoncentrowane na analizie przyszłych i dokonujących się zmian społecznych oraz gospodarczych. Prezentowane są również najważniejsze wnioski z najnowszych raportów i analiz rynkowych prowadzonych przez najbardziej prestiżowe instytucje badawcze z Polski i Świata. Impact to również idealna okazja do pozyskania nowych kontaktów biznesowych.

Zawsze staramy się być w miejscach, gdzie jest mowa o innowacjach, technologiach czy trendach. Jesteśmy również tam, gdzie spotykają się przedstawiciele biznesu, zwłaszcza ekosystemu startupowego. To sprzyja nawiązaniu cennych kontaktów, a często również owocnej współpracy, co ma dla nas duże znaczenie.
Mateusz Jarzombek, dyrektor Centrum Wspierania Biznesu w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej

Miejsce na promocję startupów

Startup Wrocław oraz ARAW były widoczne w Strefie Startupów Trójmorza, gdzie zaprezentowały swoją ofertę oraz dotychczas zorganizowane wydarzenia jak Startup WRO Meetup czy Pitch me Baby. Promowane były również obecnie przygotowywane projekty jak program mentoringowy Startup Launchpad czyli konferencję Evolutions: Meetup & Showcase, którą zaplanowano na 14 czerwca br.

Podczas konferencji Impact 2023 odbywa się dużo wydarzeń startupowych m.in. konkursów czy pitchingów. Chętnie się temu przyglądamy, bo również we Wrocławiu organizujemy podobne wydarzenia dla firm technologicznych. Wydarzenie to dla nas doskonała okazja do zaprezentowania wrocławskiego ekosystemu i planów na kolejne miesiące.
Paulina Muszyńska, kierowniczka Startup Wrocław

Podczas konferencji Impact 2023 w Strefie Startupów Trójmorza wspólnie ze Startup Wrocław swoją ofertę zaprezentowały również dwie wrocławskie spółki - Poley.me oraz Trasee.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl