wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 13°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Nowe Żerniki, wizualizacja: inwestor

Ruszyła budowa dwóch 5 kondygnacyjnych budynków na 60 mieszkań. Inwestycja, którą Vantage Development nazwał Nowe Żerniki powstaje na osiedlu Nowe Żerniki.

Reklama

Vantage Development informuje, że generalny wykonawca wszedł na plac budowy na Nowych Żernikach i tym samym ruszyła budowa dwóch 5 kondygnacyjnych budynków na 60 mieszkań. Zakończenie budowy zaplanowano na pierwszy kwartał 2017 r. Przekazanie mieszkań ma być w drugim i trzecim kwartale 2017 r.

wizualizacja: inwestor

– To kolejna z naszych wrocławskich inwestycji po Promenadach Wrocławskich, Centaurisie, Nowym Gaju i Patio House, ale pierwsza realizowana w kooperacji z miastem - mówi Edward Laufer, prezes zarządu Vantage Development SA.: – Nowe Żerniki to dla nas ciekawe i prestiżowe przedsięwzięcie w ramach, którego miasto przygotowuje pełną infrastrukturę a my budujemy. Dzięki temu nasi klienci w momencie, gdy wprowadzają się do mieszkania mają do swojej dyspozycji nowe drogi, tereny zielone i obiekty użyteczności publicznej, czyli wszystko to, czego potrzebują w codziennym życiu. Liczę na to, że ten projekt wyznaczy pewien standard postępowania w przyszłości – dodaje Edward Laufer.

W ofercie Vantage Development są lokale o zróżnicowanym metrażu od 47 do 64 m kw. Ceny za metr: 5320 – 5635 zł. Wszystkie lokale będą miały prawie sześciometrowe balkony a mieszkania na parterze 50-metrowe ogródki. W planach jest ażurowa pergola, która oddzieli wewnętrzy dziedziniec budynku od ulicy. Inwestor przewidział nasadzenia szlachetnych odmiany śliw, które zostaną posadzone na częściach wspólnych, pomiędzy budynkami. W podziemnym garażu przewidziano miejsca postojowe dla wszystkich mieszkańców. Szczegóły inwestycji – tutaj.

Zobacz co budują na Nowych Żernikach – lista inwestycji

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl