wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 11°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
BSH

Koncern BSH poszukuje ponad 100 pracowników do swoich zakładów przy ulicy Żmigrodzkiej we Wrocławiu.

Dodatkowe osoby w BSH są potrzebne ze względu na zwiększanie liczby produkowanych urządzeń we wrocławskich fabrykach piekarników i lodówek. Producent AGD marek Bosch i Siemens poszukuje obecnie ponad 100 pracowników na stanowiska głównie związane z produkcją. Zostaną oni zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, początkowo na czas określony.

Z czasem przewidziana będzie możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z BSH. Każdy nowo zatrudniony przejdzie kompleksowe szkolenie, które przygotuje go do pracy na danym stanowisku.

  • Zainteresowani powinni się kontaktować z Agencją Pracy Randstad, telefonicznie pod numerem telefonu: +48 723 723 095 lub e-mailowo na adres: [email protected]

Koncern BSH we Wrocławiu jest od września 2017 r. i obecnie firma przy ul. Żmigrodzkiej zatrudnia ponad 1500 osób. Czytaj także: Koronawirus im nie przeszkodził. Milion w fabryce BSH we Wrocławiu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl