wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 12°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Pasaż Królewiecki powstaje na Maślicach

Pasaż Królewiecki na Maślicach (wizualizacje: Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak s.c.)

Apteka, bank, dwie kawiarnie i sklep spożywczy to tylko niektóre z placówek, jakie powstaną w nowej galerii handlowej Pasaż Królewiecki na Maślicach.

Reklama

Galeria handlowa powstanie w pobliżu ul. Królewieckiej, tuż obok supermarketu Lidl i niedaleko Stadionu Wrocław oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Prace budowalne rozpoczną się we wrześniu.

– Jesteśmy na etapie uzyskania pozwolenia na budowę – mówi Mirosław Juszczak, Świat Nieruchomości – Bracia Juszczak s.c., firmy odpowiedzialnej za sprzedaż i wynajmem lokali. – Powstanie nowoczesny dwukondygnacyjny budynek handlowo-usługowy, który znakomicie będzie się komponował z architekturą znajdującą się w najbliższym sąsiedztwie, tj. supermarketu Lidl oraz zabudową mieszkaniową.

Pasaż Królewiecki – otwarcie w 2016 r.

Na dwóch piętrach Pasażu Królewieckiego będzie 51 lokali handlowych i usługowych o powierzchniach od 27 do 172 mkw. Budynek wyposażony będzie w dwie przeszklone windy. Przed pasażem będzie 50 miejsc parkingowych. Planowano, że klienci w nowej galerii będą mogli zrobić zakupy pod koniec 2015 r., obecnie inwestor podaje nowy termin otwrcia i jest to trzeci kwartał 2016 r.

jr

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl