wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

7°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: niekorzystna

Dane z godz. 00:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Przedsiębiorca
  4. Nieruchomości we Wrocławiu
  5. Rynek nieruchomości
  6. Wybrzeże Reymonta – nowe osiedle dla 2 tys. mieszkańców
Wybrzeże Reymonta – nowe osiedle dla 2 tys. mieszkańców

Osiedle Wybrzeże Reymonta we Wrocławiu, wizualizacja: inwestor

Wybrzeże Reymonta – to nowe osiedle, które powstanie przy moście Osobowickim, przy ul. Reymonta 10. W pięciu budynkach będzie 800 mieszkań, w których zamieszka ok. 2 tys. osób.

Reklama

W tym roku zakończy się budowa pierwszego budynku na nowym osiedlu Wybrzeże Reymonta – będzie miał 9 kondygnacji, 141 mieszkań oraz 166 miejsc postojowych. Deweloper rozpoczął właśnie sprzedaż lokali.

– Zainteresowanie projektem przerosło nasze oczekiwania. Po prezentacji na targach i uruchomieniu projektu na stronie internetowej sprzedaliśmy ponad 30 procent lokali. Wrocławianie poszukują wygodnych, rozkładowych mieszkań nad rzeką, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych w połączeniu z doskonałą komunikacją – mówi Piotr Wiak, wiceprezes ds. handlowych Rafin Developer.

wizualizacja: inwestor

Mieszkania będą miały od 1 do 4 pokoi, w metrażu od 30 do 82 mkw. Każde mieszkanie będzie miało balkon, nawet do 40 mkw. Ceny zaczynają się od 5 300 zł/mkw. Rafin Developer informuje, że osiedle Wybrzeże Reymonta będzie obejmować 5 budynków, w których zaplanowano ok. 800 mieszkań.

wizualizacja: inwestor

Wybrzeże Reymonta

Inwestycja została zaprojektowana przez wrocławska pracownię projektową Zbigniewa Maćkowa. Deweloper zaznacza, że wykorzystano ten sam system elewacji, co przy Narodowym Forum Muzyki – wyjątkowo trwałe i estetyczne płyty HPL imitujące drewno, nie wymagające jednak skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych. Na klatkach schodowych zostaną zamieszczone grafiki na szkle hartowanym, nawiązujące do dzielnicy Nadodrze.

Szczegóły inwestycji – tutaj.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl