wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Reklama

Na wrocławskim Szczepinie powstanie nowe niewielkie osiedle – Lokum Viva. Jego wykonawca - przedsiębiorstwo Lokum Deweloper - otrzymał właśnie pozwolenie na budowę i rozpoczął prace ziemne.

Lokum Viva to inwestycja zlokalizowana przy ulicy Litomskiej. W dwóch kameralnych budynkach powstaną 183 mieszkania o powierzchni od 28 do 90 mkw. Inwestycja zostanie zrealizowana jednoetapowo, a pierwsi mieszkańcy będą mogli się wprowadzić do swoich nowych mieszkań pod koniec 2015 roku.

W Lokum Viva deweloper przewidziano szereg klasycznych i sprawdzonych rozwiązań projektowych. Wszystkie mieszkania będą posiadały osobne przedpokoje, a strefy kuchenne zaplanowano zarówno w formie popularnych aneksów, jak i osobnych kuchni. Funkcjonalny projekt umożliwia zmianę układu mieszkania na ekonomicznym metrażu – z dwupokojowego z osobną kuchnią na trzypokojowe z aneksem kuchennym. Dzięki temu przyszli lokatorzy będą mieli komfort wyboru dogodnej przestrzeni.

Do dyspozycji mieszkańców będą hale garażowe, miejsca postojowe, cichobieżne windy oraz plac zabaw.

Projekt Lokum Viva zakłada ponadczasową elegancję wyrażoną w stonowanej pastelowej kolorystyce budynków oraz nowoczesnej i funkcjonalnej zabudowie, której proste bryły zdobione będę rzeźbionymi detalami elewacji.

Wrocławski Szczepin to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie miejskie życie. Jest doskonale skomunikowane z resztą miasta, posiada bogatą infrastrukturę oraz zaplecze handlowo – usługowe i rekreacyjne. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe, centrum treningowe, ważne urzędy, biurowce oraz centra kulturalno – rozrywkowe. Ulica Litomska to kameralna przestrzeń w centrum miasta, skąd do Rynku można dojść spacerem w ciągu zaledwie 5 minut.

- Inwestycja ta powstaje w dzielnicy, gdzie obecnie niewiele się buduje, za to bardzo dobrze się mieszka – mówi Bartosz Kuźniar, prezes Przedsiębiorstwa Lokum Deweloper. – Mam nadzieję, że harmonijnie wpisze się zarówno w zabudowę przedwojenną, jak i tę nowoczesną.

Przyszli mieszkańcy Lokum Viva nie będą musieli się zajmować czasochłonnym i często stresującym wykańczaniem swoich mieszkań. Deweloper zapewnia im możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

- Dla lokatorów, którzy wybiorą taką opcję, przygotujemy najpierw indywidualny projekt wnętrza, dzięki któremu mogą sobie wyobrazić, jak będzie wyglądało ich mieszkanie – twierdzi Eryk Nalberczyński, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper. – Po jego zaakceptowaniu, prace wykończeniowe potrwają około 6-8 tygodni. Klient będzie miał gwarancję ceny i terminu ich zakończenia, a na całość dajemy naszą rękojmię.

Cena mieszkania w Lokum Viva wyniesie od 5,75 do 7 tys. zł za m2.

Katarzyna Kunka

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl