wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 22°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

NFM powalczy o Grand Prix „Polityki”

Narodowe Forum Muzyki wśród finalistów 5. edycji Nagrody Architektonicznej tygodnika „Polityka”.

Reklama

Tygodnik „Politka” zaprezentował finalistów 5. edycji Nagrody Architektonicznej. O Grand Prix Nagrody za rok 2015 powalczy Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu (projekt autorstwa: Kuryłowicz & Associates / Stefan Kuryłowicz, Ewa Kuryłowicz). Organizatorzy podkreślają: –  Nagrody architektoniczne „Polityki” wręczymy w tym roku po raz piąty. Pięć edycji to w sumie 371 zgłoszonych kandydatur oraz 25 realizacji z oficjalnym tytułem laureata. Te wyznaczają trendy i pokazują możliwości polskiej architektury.

O tym, która pracownia otrzyma Nagrodę Grand Prix za rok 2015 będzie wiadomo 7 czerwca. Organizatorzy zachęcają do udziału w plebiscycie do 15 maja – tutaj, – Grand Prix Nagrody przyzna profesjonalne jury, ale nasi czytelnicy i internauci mogą wybrać własnego laureata, który także zostanie uhonorowany podczas gali – podkreślają organizatorzy.

NFM w konkursie „Piękny Wrocław”

Narodowe Forum Muzyki uczestniczy w tegorocznej XXVI edycji konkursu „Piękny Wrocław” ( w kategorii budynek użyteczności publicznej). Wyniki zostaną ogłoszone 21 czerwca. Czytaj – XXVI edycja konkursu „Piękny Wrocław”. Konkurs powstał w 1990 r. z inicjatywy Towarzystwa Miłośników Wrocławia. Od 11 lat organizatorem jest Urząd Miejski we Wrocławia. Przez 26 lat oceniono ok. 200 budynków.

 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama