wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

28°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 11:55

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Google we Wrocławiu ma teraz zespół doradczo-strategiczny i szuka pracowników
  • Amerykański gigant poinformował, że w ramach kolejnego etapu inwestycji w rozwój biura we Wrocławiu Google tworzy nowy zespół, który będzie współpracował z największymi reklamodawcami w Europie.
  • Google we Wrocławiu zatrudni specjalistów i specjalistki z doświadczeniem w branżach reklamy, mediów, konsultingu, sprzedaży czy marketingu, biegle posługujący się różnymi językami obcymi.
  • Google Wrocław rozbudował i dwukrotnie powiększył swoje biuro przy placu Bema.

W marcu 2021 r. informowaliśmy o utworzeniu przez Google we Wrocławiu zespołu, pomagającego wdrażać technologie chmurowe klientom firmy z całej Europy. 14 października br. Google ujawnił, że kontynuuje inwestycje w stolicy Dolnego Śląska. Tym razem wrocławskie biuro Google stanie się siedzibą zespołu specjalistów i specjalistek, którzy będą współpracować z największymi europejskimi reklamodawcami i agencjami reklamowymi będącymi partnerami Google.

Celem będzie wspieranie ich w rozwoju cyfrowych rozwiązań oraz doradzanie w strategii rozwoju biznesu i marki w internecie. Witold Wójtowicz, szef biura Google we Wrocławiu, podkreśla, że firma nie zwalnia tempa rozwoju wrocławskiego biura Google.

Wrocław to doskonałe miasto, by zatrudniać wykwalifikowane, ambitne i ciekawe wyzwań osoby, ze znajomością różnych języków – tak pochodzące z Polski, jak i przyjeżdżające do naszego miasta z zagranicy. Tym razem otwieramy we Wrocławiu rekrutację do nowego zespołu ekspertów i ekspertek zainteresowanych pracą z wiodącymi firmami i markami w Europie. Nie mam wątpliwości, że we Wrocławiu znajdziemy kolejne talenty, które będą wspierać największe europejskie firmy w rozwoju ich biznesów

Witold Wójtowicz, szef biura Google we Wrocławiu.

Google Wrocław: rekrutacja, miejsca pracy

Do nowego zespołu Google poszukuje osób nie tylko z doświadczeniem w branży reklamowej, ale także w mediach, konsultingu, sprzedaży, marketingu i innych branżach. Firma poszukiwać będzie ekspertów i ekspertek, którzy oprócz jęz. angielskiego posługują się innymi europejskimi językami: francuskim, niemieckim, polskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, a także tymi z regionu Europy Środkowo-Wschodniej (ukraińskim, węgierskim, czeskim, słowackim czy rumuńskim).

W rekrutacji mogą wziąć udział osoby z początkującym doświadczeniem na rynku pracy, jak i te z umiejętnościami menedżerskimi, które zarządzały już projektami i zespołami. Aktualne oferty pracy Google.

Google Wrocław: zobacz, kogo szukają do pracy i co oferują

W związku z ogłoszonymi w tym roku inwestycjami w nowe zespoły we Wrocławiu, Google rozbudował swoje biuro przy pl. Bema. Więcej będzie miejsca do pracy, przygotowano nowe pokoje do pracy grupowej, bibliotekę, siłownię, studio fitness oraz powiększone audytorium, a na parkingu podziemnym dostępne będą stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

Co robi Google we Wrocławiu

Biuro Google we Wrocławiu zostało otwarte w 2007 r. i obecnie zatrudnia 100 pracowników. Firma w najbliższych latach planuje zwiększać zatrudnienie. Czytaj także: Co robi Google we Wrocławiu? Czym zaskoczy nas w najbliższym czasie. Kto może liczyć na pracę w zespole, w którym obywatele ponad 20 krajów rozmawiają ze sobą w kilkudziesięciu językach.

Google/jr

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl