wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 10°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Powstaje Długosza 66: duża galeria handlowa na Karłowicach we Wrocławiu. Popularne marki i sklepy. Otwarcie już niedługo

Jarek Ratajczak,
Galeria handlowa Długosza 66, w pobliżu al. Kromera na Karłowicach, wizualizacja Grupa RB
Galeria handlowa Długosza 66, w pobliżu al. Kromera na Karłowicach, wizualizacja

Sklepy odzieżowe, z elektroniką i RTV, zoologiczny, sportowy i drogeria – to wszystko w dużej galerii handlowej Długosza 66, w pobliżu al. Kromera na Karłowicach. Centrum handlowe z popularnymi markami i sklepami będzie miało 5250 mkw. powierzchni. Otwarcie galerii handlowej przy ul. Długosza w listopadzie 2022 r.

Reklama

Galeria handlowa Długosza 66 Wrocław Karłowice

Na osiedlu Karłowice, przy ul. Długosza (w pobliżu Kromera) powstaje nowa galeria handlowa. Inwestor Triada Dom – Deweloper Wrocław buduje park handlowy – Długosza 66 Retail Park.

Sklepy w centrum handlowym na Kromera: Długosza 66

W galerii handlowej Długosza 66 na Karłowicach znajdą się popularne marki z różnorodną ofertą. Szczegóły nie są jeszcze znane, ale wiadomo, że będzie tam wielobranżowy miks i sklepy odzieżowe, z elektroniką i RTV, zoologiczny, sportowy i drogeria.

W sąsiedztwie centrum handlowego Długosza 66 już są popularne sklepy: Kaufland, Lidl i ALDI. Wszystkie te obiekty są autorstwa Grupa RB, która zaprojektowała park handlowy Długosza 66.

Długosza 66 galeria handlowa Kromera Wrocław: powierzchnia parku handlowego

Galeria handlowa Długosza 66 będzie się składać z dwóch budynków usługowo-handlowych. Galeria handlowa Długosza 66 zaoferuje klientom i najemcom 5250 mkw. powierzchni zabudowy oraz ponad 5000 mkw. powierzchni najmu.

Otwarcie, parking, dojazd komunikacją miejską: galeria handlowa Długosza 66

Budowa centrum handlowego Długosza 66 na Karłowicach rozpoczęła się w kwietniu 2022 r. Centrum handlowe zostanie otwarte w listopadzie 2022 r.

Klienci w nowej galerii na Karłowicach będą mieć do dyspozycji 100 miejsc parkingowych.

W pobliżu ul. Długosza kursują linie autobusowe: 128, 132, 914, A, N oraz linie tramwajowe: 11,23, 6.

Galeria handlowa Długosza 66: inwestor, projektant, wykonawca

Inwestorem parku handlowego Długosza 66 Retail Park jest spółka Triada Dom – Deweloper Wrocław, która ma na koncie inwestycje mieszkaniowe, domy i obiekty komercyjne.

Projektantem centrum handlowego Długosza 66 na Karłowicach jest wrocławska Grupa RB z ul. Tęczowej – to multidyscyplinarny zespół ponad 50 architektów, projektantów i inżynierów, który zaprojektował do tej pory ponad 500 różnych obiektów w całej Polsce.

Wykonawcą obiektu jest Daldehog Intl z ul. Ślężnej we Wrocławiu – spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budownictwa przemysłowego.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl