wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 15:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Przedsiębiorca
  4. Nieruchomości we Wrocławiu
  5. Rynek nieruchomości
  6. Hilton Wrocław – latem otwarcie
Hilton Wrocław – latem otwarcie

Trwają ostatnie prace w DoubleTree by Hilton Wrocław. Latem, hotel powita pierwszych gości.

Reklama

Hotel DoubleTree by Hilton Wrocław, znajdzie się na pięciu kondygnacjach w kompleksie OVO Wrocław przy ul. Podwale 82-91, tuż obok gmachu Poczty Głównej i parku Słowackiego. Obecnie trwają tam ostatnie prace budowlane. Na elewacji budynku zakończono montaż białego Corianu, który podkreśla nowoczesność i dynamiczny charakter budowli. Inwestor podkreśla, że budynek OVO Wrocław przypomina transatlantyk, który majestatycznie wpłynął do centrum Wrocławia. Na zewnątrz budynku zakończyła się instalacja małej architektury i sadzenie zieleni w patio, które będzie otwarte dla mieszkańców Wrocławia. Czytaj więcej – Nowe zielone miejsca spotkań.

materiały graficzne: DoubleTree by Hilton Wrocław, źródło: inwestor

– Na Dolnym Śląsku brakowało reprezentacyjnego hotelu łączącego kompleksowość usług z potężnym zapleczem konferencyjnym – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław: – Jesteśmy podekscytowani perspektywą powitania pierwszych gości już w lecie. Wrocław dynamicznie się rozwija jako atrakcyjny cel podróży, dlatego zapotrzebowanie na doskonałe usługi hotelarskie staje się coraz większe, szczególnie, że w tym roku miasto jest Europejską Stolicą Kultury. Jestem przekonany, że DoubleTree by Hilton Wrocław będzie miejscem doskonale skrojonym pod potrzeby biznesu i wypoczynku.

Podekscytowani perspektywą powitania gości

Hotel zajmuje łącznie 5 kondygnacji. Znajdzie się w nim 189 pokoi i apartamentów, w tym ppartament prezydencki z widokiem na Park Słowackiego oraz executive lounge. Na parterze będą recepcja, lobby oraz restauracja i bar z otwartą kuchnią typu „live cooking”.

– Parter to również specjalnie przygotowana przestrzeń dla biznesu: siedem sal konferencyjnych przyjmie jednorazowo nawet 200 osób – informują przedstawiciele inwestora.

W DoubleTree by Hilton Wrocław będzie także centrum fitness z basenem i saunami oraz sala balowa o powierzchni 317 mkw. W Polsce hotele tej marki są w Warszawie, Krakowie i Łodzi.

Czytaj – OVO Wrocław w liczbach [ZDJĘCIA].

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl