wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:50

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Dm otworzył dużą drogerię we Wrocławiu. Promocje do 11 grudnia [ZDJĘCIA Z OTWARCIA]

Słynna niemiecka sieć drogerii dm, największy konkurent Rossmanna, stawia na Wrocław. W mikołajki, 6 grudnia 2022 roku, zaprosili klientów do nowego sklepu dm we Wrocławiu, który powstał w Centrum Handlowym Marino. Na tym nie koniec, w lutym 2023 r. otworzą kolejną placówkę. Zobaczcie gdzie!

Reklama

„Dm-drogerie markt” to znana niemiecka sieć sklepów drogeryjnych. We wtorek, 6 grudnia, o godz. 9.00 dm otworzył we Wrocławiu drugą swoją placówkę. Drogeria dm powstała w Centrum Handlowym Marino przy ul. Paprotnej 7. W galerii zobacz zdjęcia z otwarcia!

Cieszymy się, że na naszym otwarciu klienci dopisali. A z okazji otwarcia dm w Marino, w tym dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy szereg atrakcji. Zaplanowaliśmy piętnaście procent rabatu powitalnego na wszystkie zakupy. Na klientów czekają także prezenty z limitowanej edycji przygotowanej specjalnie dla Wrocławia. Rabat obowiązuje do niedzieli 11 grudnia. Drogeria przekaże także darowiznę na rzecz Fundacji Neko, opiekującej się bezdomnymi zwierzakami, deklarując dalszą chęć wspierania lokalnych inicjatyw społecznych i kulturalnych
Marek Mączka, kierownik regionalny dm w Polsce.

dm promocje na otwarciu drogerii w Marino do 11 grudnia

Na klientów odwiedzających sklep w dniach 6-11 grudnia czekać będą atrakcyjne animacje i zabawy z muzyką, spotkanie z pluszowym misiem Saubär oraz z Punkciakiem Payback, profesjonalny makijaż twarzy z kosmetykami oraz prażony popcorn. W sobotę 10 grudnia dm zaprasza na degustacje – zimowej herbaty i pierniczków z logo marki.

Galeria zdjęć

Tym, co wyróżnia dm we wrocławskim Centrum Handlowym Marino jest możliwość zrobienia biometrycznych fotografii do paszportu, czy innych oficjalnych dokumentów. Zdjęcia wykonają pracownicy drogerii bezpośrednio w sklepie i będą gotowe do odbioru w kilka chwil dzięki usłudze wydruku natychmiastowego.

W asortymencie dm znajduje się szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy. Klienci mogą także kupić żywność, artykuły gospodarstwa domowego i karmę dla zwierząt.

Drogeria dm w Marino godziny otwarcia

Drogeria dm w Marino otwarta jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00 i w niedziele handlowe w godzinach 9:00-20:00. Sieć zatrudniła siedmiu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

Niemcy stawiają na Wrocław. Sieć dm we Wrocławiu ma centralę spółki i pierwsze sklepy

Niemiecka spółka w swojej ekspansji na polskim rynku postawiła na Wrocław.

– Tu mieści się nasza siedziba i tu rozpoczęliśmy swoją działalność, otwierając pierwszy sklep dm w Polsce, który powstał przy ul. Ślężnej – podkreśla Marek Mączka, kierownik regionalny dm w Polsce.

Aktualnie dm w Polsce otworzył dziewięć drogerii – we Wrocławiu (dwie), w Jeleniej Górze, Lubaniu, Lesznie, Wodzisławiu Śląskim, Żorach, Krakowie i w Myślenicach. W lutym 2023 dm otworzy we Wrocławiu kolejną drogerię, która powstanie na osiedlu Strachocin.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl