wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 10°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Commerce Transformation Days, czyli jak skutecznie handlować w sieci. Trwa konferencja we Wrocławiu

Paulina Falkiewicz,
Na zdjęciu uczestnicy Commerce Transformation Days w Concordia Design we Wrocławiu fot. Oleksandr Poliakovsky
Na zdjęciu uczestnicy Commerce Transformation Days w Concordia Design we Wrocławiu

22 i 23 września w centrum biznesowym Concordia Design we Wrocławiu trwa międzynarodowa konferencja Commerce Transformation Days. Biorą w niej udział przedsiębiorcy z całej Europy, którzy są zainteresowani najnowszymi trendami cyfrowej transformacji handlu. Czekają na nich wykłady, panele dyskusyjne i warsztaty z ekspertami. Zobaczcie zdjęcia z pierwszego dnia konferencji.

Reklama

Commerce Transformation Days w Concordia Design - czego dotyczy?

Commerce Transformation Days to wydarzenie poświęcone cyfrowej transformacji handlu. W tym roku odbywa się jego 7 edycja, tym razem w formie hybrydowej - online i offline. Wydarzenie jest objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia. 

We Wrocławiu mamy ambicje, aby tworzyć przyszłość, żeby opierać rozwiązania na sztucznej inteligencji, tworzyć przemysły commerce transformations, które zmieniają przyszłość na lepsze i sprzyjają zarówno firmom, jak i samym wrocławianom
Jakub Mazur, wiceprezydent Wrocławia

 – Jesteśmy niezwykle dumni, że to właśnie we Wrocławiu odbywa się 7 edycja tego wydarzenia. Wierzę również, że na stałe zagości w naszym mieście – dodał Jakub Mazur.

Konferencja Commerce Transformation Days to przede wszystkim przestrzeń do wymiany wiedzy, nawiązania wartościowych znajomości i merytorycznych rozmów. Jest organizowana z myślą o międzynarodowej społeczności rozwijającej obszar e-commerce.

Wykłady, panele dyskusyjne i warsztaty

Na uczestników czeka 20 godzin inspirujących wykładów, paneli dyskusyjnych i praktycznych warsztatów z ekspertami w centrum biznesowym Concordia Design we Wrocławiu.

Podczas tegorocznej edycji wspólnie poszukają odpowiedzi na pytanie: „Jak przygotować się na nieprzewidywalne?”. Oprócz tego, dowiedzą się również jak odnieść międzynarodowy sukces i jakie są najczęstsze pułapki w ocenie efektywności działań w e-commerce.

Organizatorzy konferencji, Unity Group CTD, przewidzieli w tym roku 6 bloków tematycznych:

W trakcie spotkań wystąpią kluczowi eksperci reprezentujący znane rynkowe marki, m.in.: Allegro, Carrefour, Super-Pharm, Euro RTV AGD, BRW, Żabka czy PwC.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl