wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Najlepsze przysmaki z Ukrainy do kupienia we Wrocławiu. Otworzył się ukraiński sklep Best Market

Najlepsze przysmaki z Ukrainy do kupienia we Wrocławiu. Otworzył się ukraiński sklep Best Market

Jarek Ratajczak,

Mieszkają i pracują we Wrocławiu, ale tęsknią za ojczyzną. Od dzisiaj chyba trochę mniej. Otwarto duży sklep spożywczy Best Market w Kameleonie z ukraińskimi przysmakami. Best Market reklamuje się, że ma asortyment z całego świata. Jedynych produktów jakich nie będzie w Best Market to towary z Rosji. Dlaczego? Wyjaśniać nie trzeba. Zobaczcie co można kupić w Best Market w Domu Handlowym Kameleon.

Reklama

Jeszcze w piątek wieczorem idąc ulicą Szewską i mijając Dom Handlowy Kameleon widać było za dużymi witrynami ostatnie przygotowania i układanie towarów na półkach. W sobotę, 10 grudnia br. otworzył się Best Market, duży ukraiński sklep z najlepszymi produktami naszego wschodniego sąsiada. Best Market otworzył się na parterze Domu Handlowego Kameleon.

Na półkach mamy wszystko co najlepsze i za czym tęsknią mieszkający we Wrocławiu Ukraińcy. Do spróbowania ukraińskich przysmaków zapraszamy wszystkich wrocławian
Yelyzaveta Pavlova, menedżerka w Best Market we Wrocławiu.

Best Market w Domu Handlowym Kameleon: ukraińskie przysmaki we Wrocławiu

W Best Market we Wrocławiu można kupić m.in. ukraińską słoninę, suszone ryby, przekąski do piwa, kawior z jesiotra lub pstrąga, wędliny, pierogi pielmieni. Z pieczywa m.in. czarny litewski chleb lub żytni łotewski do tego dużo słodyczy i tortów.

Czytaj także: Przysmaki z Ukrainy! Pierwszy Best Market we Wrocławiu oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA]

– Na półkach mamy dużo produktów z Ukrainy oraz z Litwy, Mołdawii, Armenii czy Gruzji. Na Ukrainie bardzo dużo zamknęło się fabryk, albo pracują z problemami, bo nie mają prądu i gazu. Staramy się ściągnąć towar z Ukrainy, ale jak się nie udaje to poszykujemy producentów na przykład z Niemiec gdzie produkowane są przysmaki z Ukrainy, jako alternatywa z przysmakami Wschodniej Europy. Też orientujemy się na Polaków, którzy bardzo popierają Ukrainców w tych trudnych czasach – podkreśla Yelyzaveta Pavlova.

Jest duży wybór wódek, miodów, win, kwasów chlebowych oraz soków i napojów z Ukrainy oraz lane ukraińskie piwa. Do tego ukraińskie słodycze: słynne kijowskie torty bezowe, cukierki, czekolady i ciastka.

Uroczyste otwarcie Best Market w sobotę 17 grudnia. Promocje dla klientów

Best Market pierwszych klientów przyjął w sobotę 10 grudnia, ale duże uroczyste otwarcie zaplanowano za tydzień, w sobotę 17 grudnia. Będą promocje i atrakcje dla klientów. – Pierwsze dni będą dla nas testowe i wciąż czekamy jeszcze na uzupełnienie towaru – dodaje Yelyzaveta Pavlova.

Best Market produkty z Ukrainy: godziny otwarcia

Best Market jest na parterze Domu Handlowego Kameleon, u zbiegu ulic Szewskiej i Oławskiej.

Sklep ukraiński Best Market we Wrocławiu

Best Market do końca 2022 roku będzie mieć w Polsce 12 sklepów we wszystkich największych miastach.

Tydzień temu otworzyliśmy sklep w Poznaniu. A wkrótce będziemy w Tychach. Zatrudniamy naszych rodaków, ale zapraszamy także Polaków. Chcemy aby każdy klient czuł się u nas jak w domu
Vasyl Varbota, kierownik sieci sklepów Best Market.

Firma Best Market powstała w listopadzie 2019 roku. Założyli ją bracia Serhij i Roman Kolesnyky, którzy są obywatelami Ukrainy. Pochodzą z obwodu kirowogradzkiego – to jeden z 24 obwodów Ukrainy leżący w środkowej części kraju, nad Dnieprem.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl